wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocław jest przedsiębiorczy! Udowodnią to w czwartek
Konferencja "Wrocław jest przedsiębiorczy". WPT
Konferencja "Wrocław jest przedsiębiorczy".

Przedsiębiorczość w stolicy Dolnego Śląska będzie tematem konferencji organizowanej przez Wrocławski Park Technologiczny pod hasłem „Wrocław jest przedsiębiorczy. Cyfryzacja, innowacyjność oraz odpowiedzialność społeczna biznesu to zagadnienia, o których będzie mowa już 23 listopada br.

Reklama

„Wrocław jest przedsiębiorczy” to konferencja organizowana z myślą o wrocławskim środowisku biznesowym i naukowym. Podczas wydarzenia organizowanego przez Wrocławski Park Technologiczny poruszane będą tematy dotyczące prowadzenia przedsiębiorstw, cyfryzacji, innowacyjności oraz łączenia biznesu z nauką.

Rozmowy ekspertów o znaczeniu społecznej odpowiedzialności biznesu, sesja inspiracji z trzema pitchingami innowacyjnych wrocławskich pomysłów oraz dyskusja o tym, jaka jest rola innowacji w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości biznesowej i technologicznej to część programu spotkania, które odbędzie  się już w najbliższy czwartek.

O przedsiębiorczości po raz drugi

To już druga edycja tego wydarzenia, organizowanego przez Wrocławski Park Technologiczny, który jest miejscem działalności ponad 200 firm oraz inicjatorem wielu akcji społecznych promujących przedsiębiorczość. Pierwsza edycja konferencji odbyła się wiosną 2022 roku. Przyciągnęła wówczas wrocławskie środowisko biznesowe i naukowe, a podczas spotkania rozmawiano m.in. o sytuacji mikrofirm z Wrocławia, wspieraniu różnych form przedsiębiorczości w wielu dziedzinach życia społecznego i biznesowego oraz o tym, jak łączyć biznes i naukę.

Porozmawiają o cyfryzacji i innowacyjności

W programie tegorocznego spotkania znalazły się trzy panele dyskusyjne, poprzedzone premierą raportu „Odpowiedzialni za przyszłość”. Pierwszy panel będzie poświęcony odpowiedzialności wrocławskiego biznesu, drugi dotyczył będzie cyfryzacji Wrocławia, a trzeci – innowacyjności. Pomiędzy panelami zaplanowano tzw. sesje inspiracji.

Konferencja „Wrocław jest przedsiębiorczy” odbędzie się 23 listopada 2023 roku we Wrocławskim Parku Technologicznym, w budynku DELTA przy ul. Duńskiej 9. Udział w niej jest bezpłatny. Jednak, aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl