wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 9°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Casa Brillante powstaje na Ołtaszynie, wizualizacja: inwestor

Casa Brillante to powstające nowe osiedle na Ołtaszynie. Inwestorem jest DR DEVELOPER. Zakończenie budowy zaplanowano na pierwszy kwartał 2016r.

Reklama

Osiedle Casa Brillante przy ul. ul. Brylantowej obejmować będzie budynek wielorodzinny z częścią usługową oraz pięć budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zawierających po dwa mieszkania.

wizualizacja: inwestor

Łącznie, inwestycja będzie miała 26 mieszkań. Na kondygnacji podziemnej będą miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Roboty budowlane rozpoczęto w listopadzie 2014r. Zakończenie zaplanowano na pierwszy kwartał 2016r.

wizualizacja: inwestor

Mieszkania na osiedlu będą od 37 do 100 mkw. Lokale z zielonymi ogródkami, tarasami lub balkonami. Podziemny parking z boksami garażowymi, w których znajdują się miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Winda w budynku wielorodzinnym. W budynku wielorodzinnym 4 lokale usługowe (wyznaczono miejsce na sklep spożywczy). Ceny od 4965 zł/mkw. i dostosowany do klienta system płatności. Inwestor zapewnia możliwość wykończenia mieszkania „pod klucz”.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl