wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Cała masa inspiracji za darmo. Wyjątkowe prelekcje na targach Made in Wrocław

Michał Karbowiak,
Szymon Górnik i Paweł Bochnowski z PMI Materiały Prasowe
Szymon Górnik i Paweł Bochnowski z PMI

Podczas darmowych targów Made in Wrocław poza możliwością poznania wyjątkowych produktów i ich twórców, będzie można także posłuchać inspirujących wystąpień. Wśród prelegentów na scenie KPMG znajdą się m.in. przedstawiciele firmy Startup Founders, Project Management Institute czy Concordia Design.

Reklama

Targi Made in Wrocław odbędą się 14 grudnia we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Impreza rozpocznie się o godz. 11.00, a potrwa do 17.30. Wstęp jest darmowy.

W czasie wydarzenia swoje wynalazki i nowoczesne rozwiązania pokaże ponad 50 firm – startupów oraz międzynarodowych firm, które działają w naszym mieście.

Oprócz tego na scenie KPMG planowanych jest ponad 10  prelekcji. Ich tematyka będzie bardzo zróżnicowana. Swoje sukcesy, ofertę i plany zaprezentują m.in. przedstawiciele Wrocławskiego Parku Technologicznego czy Wrocławskiego Centrum Badań EIT Plus.

Specjaliści z firmy Randstad opowiedzą również o „rekrutacyjnym suporcie w pigułce”

Oni urządzą kamienicę na Wyspie Słodowej

Działalność Concordia Design scharakteryzuje Ewa Voelkel – Krokowicz. Przypomnijmy, że to właśnie jej firma wygrała przetarg na kamienicę na Wyspie Słodowej, a planuje tworzyć tam miejsce integrujące i aktywizujące wrocławian, a także przestrzeń dla artystów oraz młodych przedsiębiorców.

 - W budynku na pewno nie będzie miał siedziby żaden wielki biznes, ale młodzi ludzie, którzy rozkręcają swoje małe firmy. Będzie to doskonale korelowało z tą przestrzenią i charakterem wyspy, jaki jest obecnie.  Chcemy też współpracować z tymi inicjatywami, które już tu działają. Będziemy otwarci na wiele bardzo różnych grup – młodych ludzi, turystów, rodziny z dziećmi, początkujących przedsiębiorców – deklarowała Ewa Voelkel – Krokowicz.

Na scenie Made in Wrocław, której partnerem jest firma KPMG pojawią się także przedstawiciele biznesu. Pochodzący z Ukrainy Dmitrij Żatuchin opowie o tym, jak w naszym mieście założył software house dook.pro, a Wojciech Mróz z Test Army zastanowi się jak pogodzić rolę inwestora, przedsiębiorcy i doradcy.

Bolesław Sukces i Staszek Sukces

Tomasz Chołast i Bartek Postek ze stowarzyszenia Startup Founders poradzą jak i skąd czerpać wiedzę i kontakty prowadząc startup, a Wojciech Paździor podpowie jak z grupy znajomych stworzyć silny zespół.

Wystąpienie pt. „Iteracyjny Dawid i Goliat, czyli świat startupów i korpo” przygotowali Szymon Górnik i Paweł Bochnowski z Project Management Institute.

– Już dziś możemy zdradzić, że w prelekcji pomoże nam nasze alter ego, czyli odpowiednio Bolesław Sukces – prezes firmy „Sukces w Rekrutacji LTD” oraz Staszek Sukces, ksywa „Dzięcioł”, młody programista żyjący w cieniu wielkiego brata. Zapraszamy na nasze wystąpienie podczas Made in Wrocław – mówią Szymon Górnik i Paweł Bochnowski.

- Ilość i zróżnicowanie firm na części targowej wydarzenia przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania. Odwiedzający Made in Wrocław będą mieli okazję zobaczyć całą gamę wrocławskich produktów czy wynalazków, a także poznać osoby, które je tworzą.Ponadto na scenie w strefie targowej, której partnerem jest firma KPMG, wystąpią znakomici prelegenci. Specjalizują się oni w różnych dziedzinach - od zarządzania projektami, po rekrutację. Liczymy, że ich prelekcje będą dla uczestników Made in Wrocław ogromną dawką inspiracji - mówi Łukasz Czajkowski z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, która wraz z miastem Wrocław jest organizatorem wydarzenia.

Część targową poprowadzi Paweł Gołębski

Sponsorami Made in Wrocław są firmy: JLL, Vastint, KPMG, Vantage, Randstad, SoftServe, Intive, Mikomax oraz wrocławskie lotnisko i EIT Plus.

Więcej informacji na stronie made-in-wroclaw.pl oraz na Facebooku.

  

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl