MADE IN WROCŁAW

Konferencja i targi największych wrocławskich marek

MADE IN WROCLAW

Zobacz relację z targów

PLAY

BĄDŹ, TAK JAK MY, DUMNY Z FIRM I WYNALAZKÓW MADE IN WRO!

WYDARZENIE PEŁNE INSPIRACJI, PRODUKTÓW I WYNALAZKÓW!

Made in Wrocław

Dziesiątki firm i prelegentów, setki uczestników konferencji i wreszcie tysiące zwiedzających darmowe targi – tak w skrócie wyglądała impreza Made in Wrocław, która 14 grudnia odbyła się w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.

Made in Wrocław to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w historii miasta. To połączenie konferencji dla biznesu i darmowych targów dla wszystkich mieszkańców. To była także okazja, by przekonać się jakie nowoczesne wynalazki powstają w mieście i kim są ich twórcy.

Uczestnicy Made in Wrocław mogli zobaczyć m.in. edukacyjnego robota do nauki języków obcych, łaziki ziemskie i marsjańskie, elektryczne longboardy czy motocykle, a także drony oraz bolidy wyścigowe. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również wynalazki z obszaru wirtualnej rzeczywistości. Poza tym uczestnicy chętnie kosztowali regionalnych produktów ze strefy gastronomicznej czy brali udział w licznych konkursach

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz zwrócił uwagę na to , że Wrocław w ciągu ostatnich 10-15 lat przeszedł dynamiczną metamorfozę, a jego budżet urósł ponad trzykrotnie. Od trzech lat miasto notuje dodatni przyrost naturalny (obok Warszawy i Krakowa).

Według danych Eurostatu, w województwie dolnośląskim wskaźnik zatrudnienia w ciągu ostatniej dekady rósł najszybciej spośród wszystkich 276 unijnych regionów.

Prezydent zaznaczył także awans Wrocławia w rankingu „The World According to GawC”, opracowanym przez Globalization and World CitiesResearch Network. To zestawienie największych, najlepiej połączonych ze światem, najbardziej rozwiniętych miast pełniących dominującą funkcję w kraju, w którym się znajdują. Nasze miasto znalazło się w kategorii miast Gamma, do których należą m.in. Drezno, Bolonia, Glasgow czy St. Petersburg. - Awansowaliśmy do tej grupy między innymi za różnorodność usług finansowych, gospodarczą dominację w regionie, centra innowacji czy wysoką jakość instytucji edukacyjnych – wyliczał prezydent miasta. Organizatorami Made in Wrocław były Miasto Wrocław oraz Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Ewa Kaucz, prezes ARAW, mówi: – Cieszymy się, że wrocławianie tak entuzjastycznie zareagowali na pomysł tej imprezy oraz że wzięli w niej udział nie tylko tłumnie, ale też bardzo aktywnie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w realizację tego wydarzenia, bo po raz kolejny okazało się, że Made in Wrocław brzmi dumnie.

Podczas Made in Wrocław zapowiedziane zostało uruchomienie specjalnej ścieżki programu akceleracyjnego realizowanego w oparciu o metodologię prestiżowego Massachusetts Institute of Technology. Wezmą w nim udział startupy opracowujące rozwiązania z zakresu Przemysłu 4.0.

Zobacz koniecznie

Bolidy, robot do nauki języków obcych najmniejsze dzieci, łazik marsjański, inteligentne urządzenia gospodarstwa domowego czy mobilne ktg do badania tętna malucha – to tylko ułamek przedmiotów, które są projektowane i produkowane we Wrocławiu.

To tutaj powstają mobilne aplikacje , które ułatwiają codzienne życie i organizacje pracy. Usługi, przedmioty, twórców łączy Wrocław. Można ich spotkać w jednym miejscu i od jednym szyldem: Made in Wrocław. Zobacz, jak wyglądała pierwsza edycja konferencji biznesowej połączonej z darmowymi targami dla mieszkańców.

Prelegenci

 • Grzegorz Dzik
  Grzegorz Dzik

  Założyciel, główny akcjonariusz i prezes Impel S.A. Aktywny działacz na rzecz środowisk gospodarczych. W latach 1998 - 2012 Prezes, a od września 2012 roku Przewodniczący Rady Zachodniej Izby Gospodarczej, organizacji zrzeszającej dolnośląskich przedsiębiorców, fundatora Nagrody Gospodarczej Dolnośląski Gryf. W 2009 roku powołany na Konsula Honorowego Ukrainy. Czynny działacz społeczny i charytatywny. Od 2006 roku Przewodniczący Rady Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową", z której działalnością związany jest od roku 1998. Inicjator budowy kliniki dla dzieci „Przylądek Nadziei" Absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego na Politechnice Wrocławskiej.

 • Roman Młodkowski
  Roman Młodkowski

  Manager i Konsultant biznesowy w zakresie zarządzania, komunikacji wewnętrznej w korporacjach i komunikacji strategicznej. Dyrektor Programowy Forbes Polska w Grupie Onet – RAS Polska. Twórca, Redaktor Naczelny i Dyrektor TVN CNBC (2007 - 2013), wcześniej twórca i Szef Redakcji Biznesowej TVN24 (2001 - 2007). Laureat wielu nagród, między innymi Kisiela, Fikusa i Grand Press (2006). Absolwent Advanced Management Program IESE Business School i Nauk Politycznych UW. Autor licznych, wielokrotnie nagradzanych formatów telewizyjnych, w tym popularnego przez wiele lat magazynu Firma.

  Linkedin Profil na LinkedIn
 • Rafał Dutkiewicz
  Rafał Dutkiewicz

  Prezydent Wrocławia od 2002 roku. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, doktorat z logiki formalnej obronił na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W okresie stanu wojennego działacz podziemnych struktur wrocławskiej „Solidarności”. Okres jego prezydentury związany jest z największą liczbą inwestycji w powojennej historii miasta. Na przestrzeni lat z pieniędzy publicznych na inwestycje wydano we Wrocławiu łącznie 15 miliardów zł. W 2009 roku został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego.

 • Krzysztof Domarecki
  Krzysztof Domarecki

  Krzysztof Domarecki – przedsiębiorca i inwestor, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Przewodniczący Rady Nadzorczej Selena FM S.A. zajmującej się produkcją i dystrybucją artykułów chemii budowlanej. Selena znajduje się wśród trzech największych producentów piany montażowej na świecie, a jej najbardziej rozpoznawalną marką jest Tytan. Zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Polsce, Brazylii, Korei, Chinach, Rumunii, Turcji, Hiszpanii oraz we Włoszech. Oferta Grupy dostępna jest w ponad 70 krajach na całym świecie. W 2016 roku przychody Seleny wyniosły ponad 1 miliard złotych.

  Innowacyjne produkty były podstawą ekspansji międzynarodowej Seleny, która dysponuje nowoczesnym działem R&D. Krzysztof Domarecki bierze od 2009 roku udział w inwestycjach typu Venture Capital, oferując wsparcie finansowe innowacyjnym przedsiębiorstwom. W 2016 roku założył fundusz Fidiasz inwestujący w technologie, mające potencjał do ekspansji na rynkach zagranicznych. Dzieli się on także własnym doświadczeniem i wspiera inicjatywy łączące świat nauki i biznesu, bierze udział w kongresach gospodarczych, wykładach i debatach uniwersyteckich.

  W kręgu jego pozabiznesowych zainteresowań znajdują się m. in. filozofia, historia i teoria globalizacji.

  Za swoje osiągnięcia biznesowe Krzysztof Domarecki otrzymał wyróżnienie w konkursie „Przedsiębiorca Roku” (kategoria „Odpowiedzialność społeczna”), organizowanym przez firmę Ernst & Young, tytuł „Tego, który zmienia polski przemysł” miesięcznika „Nowy Przemysł” oraz Nagrodę Prezydenta Wrocławia za „ulokowanie gospodarki Wrocławia w światowej sieci powiązań i zbudowanie rozpoznawalnej marki firmy”.

 • Anna Skotny
  Anna Skotny

  Współzałożycielka Nestmedic, pracuje na stanowisku dyrektora generalnego. Odpowiada za kluczowe dla marki Pregnabit procesy: projekt, wykonanie i przygotowanie do wdrożenia na rynek. Z pasją angażuje się w badania prowadzone nad rozwojem rozwiązań technologicznych skierowanych dla ciężarnych. Stara się sprawić aby Pregnabit dawał poczucie bezpieczeństwa i komfort zarówno z punktu widzenia pracownika służby zdrowia, jak i samej pacjentki. Najwyżej ceni sobie zaufanie, jakim obdarzają ją użytkownicy.

 • Michał Sadowski
  Michał Sadowski

  Założyciel i prezes Brand24 S.A., firmy zajmującej się monitoringiem internetu i jednego z laureatów konkursu Aulery 2012 oraz Ekomersy 2012. Startup Founder of the Year w konkursie The Next Web Startup Awards 2013. Autor bestsellerowej książki „Rewolucja Social Media". Programista i grafik. Bloger i komentator zjawisk związanych z internetem. W wolnym czasie gitarzysta w zespole Band24.

 • Paweł Marchewka
  Paweł Marchewka

  Założyciel i prezes zarządu Techland. W maju 2017 został laureatem nagrody im. Jana Wejcherta przyznawanej przez Polską Radę Biznesu. Wyróżnienie zostało nadane w kategorii "Sukces" za wybitne osiągnięcia biznesowe.

 • Agnieszka Aleksandrowicz
  Agnieszka Aleksandrowicz

  Doświadczenie zawodowe zbierała w mediach, agencjach reklamowych oraz międzynarodowych korporacjach, pracując w obszarze marketingu i PR. Wrażliwa społecznie od zawsze angażowała firmy i środowiska, w których pracowała, do działań na rzecz akcji dobroczynnych. Od 2009 roku jest Prezesem Zarządu Fundacji „Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową”. Pod jej kierownictwem, Fundacja stała się jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych organizacji pożytku publicznego w Polsce. 

 • prof. dr hab. inż. Antoni Morawski
  prof. dr hab. inż. Antoni Morawski

  Prof. zwyczajny ZUT w Szczecinie, ma 66 lat. Specjalizacja naukowa i dydaktyczna: Technologia chemiczna, Technologia materiałów i nanomateriałów , Technologia wody, ścieków i odpadów, Kataliza i fotokataliza. Ma w swoim dorobku 8 wdrożonych technologii ( autor lub współautor), 379 publikacji w czasopismach, większość międzynarodowych, ok. 580 komunikatów i wystąpień konferencyjnych, głównie międzynarodowych, 216 zgłoszeń patentowych i patentów udzielonych krajowych i w tym 3 międzynarodowe, ponad 100 opracowań dla przemysłu, gospodarki i administracji,2 monografie w wydawnictwie uczelnianym, 2 rozdziały w podręczniku PWN, 3 rozdziały w monografiach międzynarodowych, 5 prace „Review” w czasopismach międzynarodowych plus 4 krajowe.

 • Andrzej Przybyło
  Andrzej Przybyło

  Absolwent Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Karierę zawodową związał z informatyką i biznesem. W latach 1990-1996 prowadził działalność gospodarczą pod firmą "A&B" we Wrocławiu. Założyciel i jeden z głównych akcjonariuszy spółki AB, w której od 1998 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu. W 2006 roku wprowadził AB S.A. na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Rok później nastąpiło przejęcie holdingu AT Computers i mocne wejście na rynek czeski i słowacki. Andrzej Przybyło w 2011 r. został uhonorowany tytułem „Przedsiębiorca Roku” w konkursie Ernst & Young w kategorii Usługi m.in. za połączenie kompetencji, hartu ducha i pasji oraz za trud włożony w stworzenie firmy będącej dziś największym dystrybutorem IT i elektroniki użytkowej w regionie. W 2016 roku z rąk Organizacji Pracodawców RP otrzymał nagrodę Wektora 2015 za przyczynienie się do tworzenia korzystnego klimatu dla rozwoju polskiej przedsiębiorczości.

 • Gerhard Zauner
  Gerhard Zauner

  Studiował matematykę i fizykę w Wiedniu, jest doktorem nauk w dziedzinie fizyki kwantowej. Ponad 20 lat pracował w firmie Siemens na różnych stanowiskach, również międzynarodowych. Kierował Software Design Center w Siemens Communications, z którego wywodzi się Nokia Networks we Wrocławiu. Współpracował z Krzysztofem Kulińskim w ówcześnie założonym Research & Engineering Center Sp. z o.o. (REC). Po przejęciu REC przez Global Logic, od 2016 roku jest odpowiedzialny za sprzedaż techniczną w krajach niemieckojęzycznych.

 • Grzegorz Jabłoński
  Grzegorz Jabłoński

  Pasjonat nowych technologii, nieustannie poszukujący coraz to nowych sposobów na usprawnianie biznesów, przy wykorzystaniu nowych technologii. Karierę przedsiębiorcy rozpoczął tworząc Belysio - aplikację do wyszukiwania i odkrywania lokalnej społeczności, która poprzedziła aplikacje tj. Facebook i Foursquare. Wtedy też stworzył Fream Software, zespół specjalizujący się w wprowadzaniu nowych technologii do istniejących infrastruktur biznesowych. Od 2007 roku wspólnie zbudowali i pomogli wdrożyć szereg nowych technologii (skanowanie tęczówki, świadomość otoczenia, wearables, inteligentny dom, VR i AR) do biznesu na całym świecie. W 2016 r. powołał do działania aplikację EVRYPLACE, która pozwala na przekształcanie zdjęć 360 we współdzielone i interaktywne prezentacje.

   

 • Wojciech Błażałek
  Wojciech Błażałek

  Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu serwisów i usług online. Swoją karierę zaczynał w Money.pl gdzie odpowiadał za budowanie zasięgu portalu, współtworzył We-Dwoje.pl (sprzedane do wydawnictwa Edipress obecnie Polki.pl). Lubi budować firmy. Obecnie szef integracji produktu we wrocławskim Woodpecker.co

 • Jan Kędzierski
  Jan Kędzierski

  Współzałożyciel i prezes zarządu Flash Robotics Rocznik 1983, pochodzi z Zielonej Góry. W 2008 r. ukończył Wydział Elektroniki na PWr, a w 2013 r. obronił tam pracę doktorską. Pracuje na macierzystej uczelni. Współtwórca pierwszego robota społecznego EMYS, który przez codzienną zabawę uczy najmłodszych języków obcych. W 2017 r. znalazł się w gronie 10 finalistów europejskiej edycji konkursu „Innovators Under 35” MIT Technology Review. Żonaty, ma dwójkę dzieci.

 • Ewa Kaucz
  Ewa Kaucz

  Prezes zarządu Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Ma wykształcenie filologiczne (Uniwersytet Wrocławski), wzbogacone studiami podyplomowymi i kursami z dziedziny prawa, finansów i public relations oraz kursem dla członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa. Ukończyła studia Executive MBA. W ARAW-ie odpowiada za nadzorowanie pracy Centrum Wspierania Biznesu, strategię rozwoju biznesu oraz pozyskiwanie inwestorów zagranicznych.

 • Filip Granek
  Filip Granek

  Współzałożyciel i prezes zarządu XTPL. Jeden z najlepszych na świecie specjalistów w zakresie nowoczesnych technologii wytwarzania ogniw słonecznych oraz technologii opartych o nanomateriały. Przez blisko 10 lat pracował w najbardziej prestiżowych, międzynarodowych placówkach badawczych i przedsiębiorstwach typu Hi-Tech, m.in. Fraunhofer ISE (Niemcy), ECN (Holandia), ANU (Australia), Kingstone Semiconductor Company Ltd. (Chiny). Kierował pracami badawczymi w ścisłej współpracy z największymi przedstawicielami branży fotowoltaicznej z Europy, Azji oraz USA. Laureat wielu nagród i wyróżnień. Autor 70 publikacji naukowych i 30 międzynarodowych zgłoszeń patentowych i patentów.

 • Magdalena Tuła
  Magdalena Tuła

  Pierwsze kroki w branży marketingowej stawiała w ogranizacjach pozarządowych i korporacjach. Pasjonatka technologii i sportu. Od wielu lat zaangażowana w działalność społeczną. Obecnie pełni rolę CMO w Tooploox.

 • Małgorzata Ryniak
  Małgorzata Ryniak

  Dyrektor Volvo Group IT w Polsce, Członek Zarzadu Volvo Polska. Urodzona w Gdańsku, Wrocławianka z wyboru. Mieszkała i pracowała 12 lat w Szwecji, skąd przywiozła zamiłowanie do języka szwedzkiego, solidności budownictwa i prostoty designu. Z wykształcenia informatyk, od 1993 roku związana z Vovlo Polska, gdzie od początku była odpowiedzialna za organizację IT. Dzisiejsze Globalne Centrum IT w ramach Grupy Volvo we Wrocławiu liczy ponad 800 osób i stale się rozwija. Aktywnie zaangażowana we współtworzenie środowiska IT w Polsce (Klub CIO) oraz we współpracę z wyższymi uczelniami, członek i założyciel Klastra ICT przy Politechnice Wrocławskiej, przewodnicząca Konwentu Honorowego Wydziału Informatyki i Zarządzania, bierze czynny udział w pracach podzespołu Komisji Europejskiej w temacie "e-Leadership skills and talent development: Towards an Agenda to 2020 and Beyond". Od 2004 roku Konsul Honorowy Królestwa Szwecji we Wrocławiu.

 • Leszek Kowalczykiewicz
  Leszek Kowalczykiewicz

  Ukończył z wyróżnieniem Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu: wydział gospodarki narodowej, specjalizacja: handel zagraniczny. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu komunikacji i zarządzania. W latach 200- 2006 jak menadżer ds. Handlowych w spółce Logotec Enterprise S.A. zdobywał doświadczenie w sprzedaży i nadzorowaniu implementacji nowoczesnych rozwiązań IT. Od 2006 roku współwłaściciel i dyrektor handlowy w IT Kontrakt Sp. z o.o., a od lipca 2016 prezes zarządu odpowiedzialny całościowo za działania handlowe spółki. Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci, miłośnik dalekich podróży i piłki nożnej.

 • Grzegorz Pabian
  Grzegorz Pabian

  Grzegorz urodził się i wychował w Polsce. W 1995 zdobył tytuł magistra zarządzania i informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Do UBS przeszedł z firmy IBM, gdzie był odpowiedzialny za kompetencje w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem.

  Jako Lider Operacji Technicznych, Grzegorz pełnił funkcję patronacką nad wszystkimi zespołami technicznymi. Był członkiem Core Leadership Team w dwóch lokalizacjach zatrudniających ok. 4000 pracowników.

  Grzegorz jest menedżerem IT z ponad 20-letnim doświadczeniem w wiodących międzynarodowych zespołach oraz strukturach i systemach obsługi klienta, które zbierał m.in. w firmach Volvo, Siemens i Nokia Siemens Networks.

  Prywatnie interesuje się narciarstwem, squashem, CrossFitem, podróżami i muzyką.

 • Michał Dusiński
  Michał Dusiński

  Z zawodu Tata, pozostały czas od 20 lat spędził w IT. Doświadczony programista i przedsiębiorca, od zawsze zakochany (z wzajemnością) w metodykach Agile, a ostatnio w burzliwym i pełnym wątpliwości związku z Machine Learning i Sztuczną Inteligencją. Często trener, czasem Product Owner, sporo architekt i programista - zawsze Agile Evangelist. Mentor Google. Pasjonat innowacyjnej edukacji. Jak mocno by nie wierzył w technologię, to zawsze bardziej wierzy w ludzi.

 • Grzegorz Szałajko
  Grzegorz Szałajko

  Wspiera organizacje w budowaniu strategii, modeli biznesowych oraz skutecznych środowisk do realizacji przedsięwzięć i wprowadzania zmian. Posiada doświadczenie zawodowe obejmujące zarówno współpracę z firmami o zasięgu globalnym jak i z lokalnymi liderami rynku w branżach takich jak IT, telekomunikacja, outsourcing usług, finanse i bankowość, R&D, produkcja przemysłowa, energetyka czy branża wydobywcza.

  Wiodący edytor międzynarodowego standardu IPMA Project Excellence Baseline. Asesor w prestiżowym konkursie IPMA International Project Excellence Award. Współzałożyciel PMI Poland Chapter oraz jego wrocławskiego oddziału. Ceniony trener i wykładowca na studiach podyplomowych, w programach MBA i Executive MBA.

 • Wojciech Paździor
  Wojciech Paździor

  Właściciel w Active Strategy.  Doradca oraz trener w standardach International Coach Federation. Trener z MBA i studiów podyplomowych.

  Współpracuje z przedsiębiorcami i menedżerami, pomaga im odkrywać ich talenty, definiować cele, budować pewność siebie, prowokować działania i podejmować kluczowe decyzje. Wspiera organizacje w projektowaniu procesów rozwoju menedżerów. Autor artykułów publikowanych w Forbes, Wirtualna Polska czy Qbusiness.

  Linkedin Profil na LinkedIn
 • Adam Sawicki
  Adam Sawicki

  Adam Sawicki, absolwent Uniwersytetu Sztokholmskiego oraz Harvard Business School, ma ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze TMT, gdzie przeprowadził liczne procesy transformacji w międzynarodowych korporacjach takich jak: TeliaSonera, GTS, Netia i ostatnio T-Mobile Polska, w której do marca 2017 r. pełnił funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego.

  W AmRest Adam Sawicki jako Członek Zarządu ds. Cyfryzacji (President of AmRest Digital Ventures) jest odpowiedzialny za zarządzanie, rozwój i nadzór nad wszystkimi międzynarodowymi przedsięwzięciami Grupy w obszarze cyfryzacji, a także za rozwój technologii oraz platformy PizzaPortal, w której AmRest nabył w tym roku większość udziałów w ramach międzynarodowej ekspansji on-line.

 • Krzysztof Kuliński
  Krzysztof Kuliński

  Z ponad 25-letnim doświadczeniem w działalności badawczo-rozwojowej w przemyśle technologicznym, Krzysztof Kuliński specjalizuje się w dostarczaniu usług inżynierii oprogramowania z Europy Środkowej. W 2000 r. pomógł firmie Siemens w utworzeniu centrum badawczo-rozwojowego we Wrocławiu zatrudniającego wtedy ponad 1 000 inżynierów, co wpłynęło na szybki rozwój zagranicznych inwestycji IT w regionie.

  Krzysztof założył własną firmę we Wrocławiu – Research & Engineering Center Sp. z o.o. (REC Global), która świadczyła usługi inżynierii oprogramowania na rynkach takich jak motoryzacja, przemysł morski i automatyka przemysłowa. W 2016 roku REC Global został przejęty przez GlobalLogic.

  Krzysztof jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Zdobył wiele nagród za wpływ  na rozwój sektora B + R w Polsce, w tym tytuł "Wrocławskiego Ambasadora Biznesu" prezydenta Wrocławia.

 • Paweł Wieczyński
  Paweł Wieczyński

  Zarządza działalnością operacyjną PiLab. Założyciel i członek zarządu kilku polskich firm, jest w PiLab od 2012 roku. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku Logistyka oraz Zarządzanie Jakością. Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

 • Radosław Tadajewski
  Radosław Tadajewski

  Inwestor, geek technologiczny, wizjoner i seryjny przedsiębiorca. Współtwórca wielu firm generujących łącznie blisko pół miliarda przychodów, w tym jednego z największych dealerów złota inwestycyjnego w Europie Środkowej - Mennicy Wrocławskiej należącej do grupy GoldenMark czy globalnego pioniera Internet of Things - OORT Inc. 

  Twórca 1450 SA - firmy z branży cyber social engineering, która pracuje z największymi firmami z USA, organizacjami politycznymi, rządami i instytucjami międzynarodowymi.

  Speaker na największych eventach związanych z nowymi technologiami m.in. w Las Vegas, San Francisco, San Diego, Londynie, Szanghaju, Paryżu czy Berlinie.

  Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu w Cambridge oraz MBA na Uniwersytecie Viadrina. Stypendysta fundacji Haniela.

 • Maciej Balsewicz
  Maciej Balsewicz

  CEO & Managing Partner bValue.vc

  Maciej Balsewicz jest współzałożycielem bValue funduszu VC inwestującego w Europejskie spółki na wczesnym etapie rozwoju. bValue inwestuje we wszelkiego typu przedsięwzięcia, które wykazują się nieprzeciętnym: zespołem, technologią lub modelem biznesowym. Jego pasją praca z przedsiębiorcami i kreowanie nowych okazji biznesowych. Posiada ponad 12 lat doświadczenia w doradztwie i inwestowaniu w Europie Środkowo-Wschodniej. Pracował z czołowymi funduszami private equity i venture capital w regionie, był zaangażowany wiele projektów M&A między innymi w takich firmach jak: easyPack, Work Service, Integer, Merlin, IPF Group. Pracował również jako dyrektor finansowy i operacyjny. Maciej ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, na kierunku ekonomia, a także executive mangement program na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Jest biegłym rewidentem i członkiem ACCA.

 • Paweł Bochniarz
  Paweł Bochniarz
 • Sebastian Łękawa
  Sebastian Łękawa

  SVP and Founder at Intive, a software house which in couple of years grew to 11 offices across Europe and almost 800 employees. Thanks to his knowledge and experience the company reached many mountain tops and conquered new territories. After a successful merger in 2016, Sebastian leads intive’s Sales Department in the European region. Father of two boys, happy married and a big fan & enthusiast of sports cars.

 • Paweł Bochnowski
  Paweł Bochnowski
 • Ewa Voelkel
  Ewa Voelkel

  Od 2008 roku związana z obiektem Starej Drukarni w Poznaniu, w którym w 2011 roku, po procesie rewitalizacji, powstała Concordia Design. Początkowe miejsce spotkań i współpracy artystów, projektantów, muzyków i grafików, nie straciło dzisiaj swojego wyjątkowego ducha i jest innowacyjnym centrum designu, które w Polsce nie ma do tej pory swojego odpowiednika. Centrum realizuje wiele unikalnych projektów z obszarów design managementu, kreatywności, nowoczesnego marketingu i designu. W Concordia Design mieści się również wyjątkowa restauracja Concordia Taste, w której design współgra z najlepszą kuchnią i oryginalnym wystrojem.
  W listopadzie 2017 roku spółka Pro Design wygrała przetarg na rewitalizację i rozbudowę kamienicy na Wyspie Słodowej 7 we Wrocławiu. Powstanie tam Concordia Hub.

 • Krzysztof Janusz
  Krzysztof Janusz

  Experienced IT professional with a proven track record in managing IT&Telecom projects, running programs and portfolios as well as setting up IT organizations. He has started his professional career with Siemens in Wroclaw, then continued at IBM GSDC, where he was one of the first employees on board. Currently he is working for intive, a new company that emerged on the market after merger of SMT Software, BL Stream and Kupferwerk. At intive Krzysztof works as a General Manager responsible for the polish market and operation. Privately he’s married and a happy father of two daughters. In his free time, he enjoys running, swimming and spending time with his family.

 • Dmitrij Żatuchin
  Dmitrij Żatuchin

  Założyciel i prezes zarządu DOOK S.A. - Life changing product services. Nosiciel doświadczeń biznesu usługowego (software house, agencja interaktywna) jak i produktowym (startupy). Pasjonat maksymalizacji wartości dodanej, partnerstw i współpracy. Pragmatyk i optymista. Z wykształcenia informatyk, doktor nauk technicznych

 • Aleksandra Borek
  Aleksandra Borek

  Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, stopień doktora w dziedzinie biotechnologii uzyskała na Uniwersytecie Wrocławskim w 2016 roku. We Wrocławskim Centrum Badań EIT+ pełniła funkcję brokera technologii, a obecnie działa na styku obszarów nauki i biznesu, zajmując się współpracą z klientami w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych.

 • Paweł Paszkowski
  Paweł Paszkowski

  Key Account Manager. Absolwent Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od początku pracy zawodowej związany z budowaniem relacji biznesowych. Odpowiadał m. in. za sprzedaż w firmie MERCK i budowanie w Polsce struktur VWR International. Od 2015 we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ zajmuje się tworzeniem relacji pomiędzy panterami biznesowym a nauką.

 • Maciej Potocki
  Maciej Potocki

  Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, na którym zdobył tytuł magistra inżyniera zarządzania systemami finansowym. Ukończył też interdyscyplinarne, podyplomowe studia Executive MBA. Przez lata związany z Urzędem Miejskim Wrocławia, gdzie jako współpracownik prezydenta miasta, był odpowiedzialny za nadzorowanie kilkunastu wydziałów, m.in.: Biura Nadzoru Właścicielskiego, Biura Prezydenta, Biura Współpracy z Zagranicą, Biura Promocji Miasta, Biura Rady Miejskiej, Biura Miejskiego Rzecznika Konsumentów, Biura Prasowego (Wydziału Komunikacji Społecznej), Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi, Zespołu Audytu Wewnętrznego oraz Zespołu Zarządzania Projektami. W 2012 roku został powołany na stanowisko prezesa zarządu Wrocławskiego Parku Technologicznego.

 • Klaudia Ekiert
  Klaudia Ekiert

  W świecie rekrutacji IT jestem już od niemal 2 lat, poszukując specjalistów w obszarze Java, .NET, PHP, JavaScript i Support.
  W mojej pracy zwracam szczególną uwagę na zbudowanie otwartej relacji z każdym Kandydatem. Podczas rozmów ze mną nie poczujesz się jak na egzaminie, a raczej jak na kawie z dobrą znajomą.

  Poza pracą podróżuję, fotografuję, prowadzę warsztaty, śpiewam i zdarza mi się też tańczyć tango.

 • Joanna Antoniak
  Joanna Antoniak

  Na co dzień zajmuję sie prowadzeniem procesów rekrutacyjnych w obszarze szeroko pojętego IT. Spotkania oraz konwersacje z Kandydatami, "call'e", rozmowy z Klientmi - wypełniają każdy dzień mojej pracy. Aspektem, który cenię sobie najbardziej, będąc w roli rekrutera jest otwarta komunikacja z drugim człowiekiem.

  Prywatnie, współtworzę bloga „140minut.pl” – w którym łączę moje zamiłowanie do sportu oraz fotografii.

 • Marcos Bravo
  Marcos Bravo

  Experienced Marketing Advisor with a demonstrated history of working in many industries.
  Skilled in Customer engagement, Marketing Management, Brand Building, Coaching, and Sales.
  Strong business development professional with a degree in Communication and Media Studies.
  Mentor of several companies in the CEE region and LATAM.

 • Wojciech Mróz
  Wojciech Mróz

  Inwestor, udziałowiec i założyciel wielu projektów. Do najważniejszych z nich należą TestArmy i Testuj.pl, które zajmują się testowaniem oprogramowania i szkoleniem nowych testerów. Dodatkowo, w ramach spółki doradczej alpha-capital.pl, Wojtek pomógł już ponad 300 małym i średnim przedsiębiorstwom rozwinąć swój biznes, poprzez zbudowanie strategii rozwoju czy pozyskanie kapitału z rynku prywatnego i publicznego. Kolejnym dużym projektem Wojtka jest fundacja Everest, która co roku organizuje Bieg Firmowy. Brało w nim udział już ponad 10000 osób z ponad 1000 firm, a dzięki zebranym środkom się udzielono pomocy 9 podopiecznym i ich rodzinom. Do mniejszych biznesów Wojtka należą Kodilla.com, Accma.pl, ExplainEverything.com oraz Survicate.com.
  Prywatnie Wojtek poświęca dużo czasu dwóm córkom oraz żonie, z którymi uwielbia podróżować w odległe krańce świata. Skomplikowane strategie biznesowe obmyśla podczas udziału w licznych maratonach i ultramaratonach.

 • Szymon Górnik
  Szymon Górnik
 • Coming soon
 • Coming soon
 • Coming soon
 • Coming soon
 • Coming soon
 • Coming soon

Targi (zobacz plan w PDF)

Lista wystawców

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku portfolio AGD marek Bosch, Siemens, Gaggenau i Zelmer. BSH posiada w Polsce sześć fabryk. W trzech łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w dwóch wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskiej Rogoźnicy małe AGD. BSH w Polsce oprócz produkcji posiada centra usług wspólnych. Pracują one na potrzeby BSH na całym świecie w takich obszarach jak: usługi informatyczne, księgowe, handel zagraniczny czy centralne zakupy. BSH w Polsce rozwija Centrum Badań i Rozwoju w Łodzi oraz Centrum Kompetencyjne Digital & E-Commerce. Dzięki temu polska myśl techniczna ma swój udział w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń AGD oraz wprowadzaniu nowych rozwiązań zawiązanych z internetem. BSH Home Applianes Group została utworzona w 1967 roku wspólnie przez Robert Bosch GmbH (Stuttgart) oraz Siemens AG (Monachium). Od stycznia 2015 roku w całości należy do Grupy Bosch. W ciągu swojej półwiecznej historii z niemieckiego, lokalnego eksportera stała się drugim największym producentem AGD na świecie. Globalnie BSH zatrudnia ponad 58 300 pracowników, a w 2016 firma zwiększyła swoje przychody osiągając 13,1 miliarda euro. BSH posiada 40 fabryk na świecie, gdzie produkuje pełną gamę nowoczesnych urządzeń gospodarstwa domowego.

Carly

Stworzyliśmy Carly.pl by ułatwić kupowanie nowego samochodu. Dzięki nam nie musisz targować się z każdym sprzedawcą z osobna. Usiądź wygodnie w fotelu, weź laptopa do ręki i poświęć kilka minut na skonfigurowanie samochodu. 96h później w tym samym fotelu będziesz mógł przejrzeć wiele ofert, które uwzględniają maksymalny rabat, jaki możesz otrzymać u danego sprzedawcy Jak to dokładnie działa? 1. Konfigurujesz samochód 2. Otrzymujesz oferty 3. Wybierasz najlepszą 4. Kupujesz samochód bezpośrednio od autoryzowanego dealera

Drivebox

"drivebox™ to najprostszy sposób, aby zamienić Twoje auto w bezpieczny smartcar. Naszą misją jest podniesienie bezpieczeństwa na drogach. Realizujemy ją poprzez aplikację, która dba zarówno o kierowcę, pomagając mu jeździć bezpieczniej, jak i o pojazd zabezpieczając go przed kradzieżą. drivebox™ to także 100% narzędzie do zarządzania pojazdami, za mniej niż 50% ceny rynkowej. Bez kosztów montażu, bez długoterminowej umowy, w prostym modelu subskrypcyjnym. Obejrzyj video i dowiedz się więcej: https://youtu.be/eT6VWi_q5-o lub odwiedź stronę www.drivebox.co .

Explain Everything

Explain Everything to polsko-amerykańska firma z siedzibą we Wrocławiu, która tworzy i rozwija aplikację o tej samej nazwie. Explain Everything jest narzędziem wprowadzające innowację w dziedzinie komunikacji wizualnej dla dla studentów, nauczycieli, wykładowców i firm. To platforma na urządzenia mobilne, służąca do tworzenia i dzielenia się interaktywnymi materiałami do prezentacji, wykładów i szkoleń. Firmę stanowi zespół 70 osób, którzy pracują w centrum Wrocławia, Nowego Jorku i San Diego.

Flash Robotics

Firma FLASH Robotics jest twórcą pierwszego na świecie robota społecznego do nauki języków obcych. Robot EMYS przeznaczony jest dla maluchów w wieku 3-7. Działa na wszystkie ich zmysły, wydaje dźwięki, mówi, reaguje na dotyk, potrafi rozpoznawać przedmioty, twarze i wyrażać emocje. W trakcie nauki, EMYS staje się częścią dziecięcego świata, pobudza ich wyobraźnię i przemawia językiem dobrze znanych im postaci z kreskówek. Dzieci przywiązują się do zabawki, a wspólna i regularna zabawa sprawia, że nauka staje się przyjemna i niezwykle efektywna.

GIKME Muzeum Gier i Komputerów Minionej Ery

Interaktywne Muzeum Gier i Komputerów Minionej Ery przypomina osobom żyjącym i dorastającym w drugiej połowie dwudziestego wieku zdobycze pierwszych lat informatyki i video rozrywki. Pokazujemy szerokiemu gronu odbiorców zabytkowy sprzęt, który tylko w ograniczonej ilości trafiał w dawnych czasach pod polskie strzechy, a był popularny na całym świecie. Prezentujemy historię komputerów i gier osobom młodszym i dzieciom, dla których często jest to pierwsze spotkanie z pierwowzorami dzisiejszych najnowszych zdobyczy technologii.

GlobalLogic

GlobalLogic jest liderem w sektorze usług inżynierii oprogramowania w zakresie digitalizacji produktu. Ze swoją centralą w Stanach Zjednoczonych, w Dolinie Krzemowej, oraz centrami inżynierskimi na całym świecie, w tym w Polsce we Wrocławiu, GlobalLogic rozwija produkty klientów z takich branż, jak: komunikacja, motoryzacja, opieka zdrowotna, produkcja, cyfrowe media oraz półprzewodniki. GlobalLogic w Polsce specjalizuje się w oprogramowaniu systemów wbudowanych oraz cyfrowej transformacji przemysłu. Więcej na temat GlobalLogic na stronie: www.globallogic.com/pl/.

Hydropolis

Hydropolis to unikatowe centrum wiedzy, które łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawienniczą. Odkrywa procesy, w których bierze udział woda – od funkcji pełnionych w ciele człowieka, po prądy oceaniczne, które kształtują klimat na Ziemi. Wystawa podzielona jest na 9 stref tematycznych, każda z nich przedstawia substancję życia z innego ujęcia. Hydropolis, to miejsce, w którym technologie multimedialne, interaktywne instalacje, wierne repliki i modele oraz bogate w informacje ekrany dotykowe służą jednemu celowi: ukazaniu wody z różnych, fascynujących perspektyw.

Infermedica

Infermedica Sp. z o.o. powstała w czerwcu 2012 roku w ramach realizacji programu Akcelerator EIT+ spółek innowacyjnych o hybrydowym profilu branżowym. Celem Spółki jest rozwój autorskich rozwiązań z zakresu medycznych systemów wspomagania decyzji oraz sztucznej inteligencji. Spółka tworzona jest przez specjalistów informatyków, matematyków oraz międzynarodowy zespół lekarzy, przy wsparciu czołowych polskich funduszy inwestycyjnych (Innovation Nest, RTA Ventures, Venture Incubator).

Kadromierz

Kadromierz to aplikacja webowa z segmentu narzędzi HR w modelu SaaS. Ten innowacyjny system wypełnia lukę pomiędzy rozbudowanymi systemami HR, a skoroszytami Excel lub kartkami papieru, stając się niezastąpionym narzędziem kierowników oraz pracowników w firmach, gdzie występuje rotacja czasu pracy. Po roku od uruchomienia pierwszej wersji możemy pochwalić się m.in. współpracą z takimi firmami jak Orbis Hotel Group, Puro Hotel, PrimaVega Grupa Producentów Warzyw, sieć Nowakowski Gorąco Polecam i wiele innych…

Nokia

Nokia we Wrocławiu istnieje od 2000 roku. We wrocławskim centrum R&D inżynierowie pracują nad oprogramowaniem dla systemów telekomunikacyjnych. Począwszy od fazy koncepcyjno-badawczej, przez zdefiniowanie architektury systemu oraz jego implementacje, aż po wdrożenie u klienta (operatora sieci komórkowej) i utrzymanie. Każdego dnia poprzez połączenia mobilne oraz transfer danych z naszych rozwiązań korzysta co czwarta osoba na świecie.

Spyrosoft

SpyroSoft to softwarehouse założony przez doświadczonych inżynierów branży IT. Naszym celem jest dostarczenie najlepszej jakości usług klientom, co możliwe jest dzięki osobom, które znajdują się na naszym pokładzie. Jesteśmy otwarci na ludzi i wierzymy w swobodną wymianę inspirujących pomysłów. Dlatego też, nasi inżynierowie pracują bezpośrednio z klientami, aby znaleźć właściwe rozwiązania dla ich potrzeb

UTC Aerospace

UTC Aerospace Systems jest jednym z największych dostawców technologicznie zaawansowanych produktów dla przemysłu lotniczego i wojskowego, a także znaczącym dostawcą międzynarodowych programów kosmicznych. Projektuje, produkuje i obsługuje systemy i podzespoły, a także dostarcza zintegrowane rozwiązania dla środowisk handlowych, regionalnych, biznesowych, a także samolotów wojskowych, helikopterów i innych platform. Wrocławski oddział UTC Aerospace Systems jest prężnie rozwijającą się Organizacją z dużą tendencją wzrostową. Na chwilę obecną Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników. UTC Aerospace Systems jest idealnym miejscem pracy zarówno dla osób rozpoczynających karierę zawodową jak i również osób z bogatym bagażem doświadczeń. Dostęp do wysoko zaawansowanych technologii oraz procesów sprawia, że pracownicy UTC Aerospace Systems mogą realizować w naszej Organizacji karierę o jakiej zawsze marzyli.

Woodpecker

Woodpecker.co to aplikacja webowa do automatycznej wysyłki spersonalizowanych sekwencji zapytań typu cold e-mail. Jej obecna baza klientów to ponad 1300 firm B2B na całym świecie. Wiadomości wysyłane są bezpośrednio z serwera poczty użytkownika, co zapewnia wysoki poziom dostarczalności. Woodpecker wykrywa także odpowiedzi i automatycznie wstrzymuje dalszą wysyłkę sekwencji do adresatów, którzy zareagowali na jedną z wcześniej otrzymanych wiadomości.

Konferencja

9:00 - 9:30

Rejestracja

9:30 - 10:30

Sesja otwierająca: dlaczego warto budować markę Made in Wroclaw

9:30 - 9:45

Rafał Dutkiewicz Prezydent Wrocławia

9:45 - 10:00

Tadeusz Kościński Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju

10:00 - 10:10

Krzysztof Domarecki Przewodniczący Rady Nadzorczej Selena S.A

Temat: 5 przyczyn, dzięki którym właśnie we Wrocławiu mogą powstać kolejne miliardowe firmy

10:10 - 10:20

Grzegorz Dzik Prezes Zarządu Impel

10:20 - 10:30

Paweł Marchewka Prezes Zarządu Techland

Temat: Gaming w czarnej dziurze

10:30 - 11:10

Przerwa kawowa

11:10 - 12:35

Mapa wrocławskich innowacji

szczegóły

Startupy i inwestorzy – w poszukiwaniu polskich „jednorożców”

Młode, polskie firmy technologiczne mają ogromny potencjał do krajowej i międzynarodowej ekspansji. Pokazują to przykłady startupów działających we Wrocławiu. Czy dzięki zaangażowaniu rządu oraz inwestorów prywatnych doczekamy się polskiego „jednorożca” – czyli przedsiębiorstwa, którego wycena giełdowa przekroczy miliard dolarów?

11:10 – 11:20

Filip Granek Prezes Zarządu XTPL

Temat: Muzyka dla cząsteczek

11:20 - 11:30

Wojciech Błażałek Data Analyst, Woodpecker

Temat: Kultura organizacyjna firmy, dlaczego na to stawiamy?

11:30 – 11:40

Jan Kędzierski Prezes Zarządu Flash Robotics

Temat: EMYS, pierwszy społeczny robot do nauki języków obcych

11:40 – 11:50

Anna Skotny Dyrektor Generalny Nestmedic

Temat: System Pregnabit – pomagamy ratować życie dzieci

11:50 - 12:35

Panel: “W poszukiwaniu polskich jednorożców” Moderator – Roman Młodkowski

Paneliści:

 • Paweł Bochniarz (Prezes Zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Technologicznej)
 • Andrzej Przybyło (Prezes Zarządu AB SA)
 • dr inż. Magdalena Król (KGHM Cuprum)
 • Antoni Waldemar Morawski (Prezes Zarządu Wrocławskiego Centrum Badań EIT+)
 • Maciej Balsewicz (Partner Zarządzający bValue)
 • Radek Tadajewski (CEO 303 Ventures LLP)
12:35 – 13:30

Lunch

13:30 – 15:00

Digital Wroclaw 2030 – wczoraj, dziś i jutro branży IT we Wrocławiu

szczegóły

Branża IT to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się sektorów polskiej i wrocławskiej gospodarki.

Na szczęście ani nasz kraj ani miasto nie są już postrzegane wyłącznie jako hub outsourcingowy, ale miejsce, gdzie powstają rozpoznawalne na świecie firmy oraz produkty. Co zrobić, by ten trend wzmocnić?

13:30 – 13:45

Grzegorz Pabian Dyrektor Generalny UBS

Temat: Wrocław i jego atuty w oczach globalnych korporacji 2000-2017 i w latach kolejnych

13:45 – 14:00

Sebastian Łękawa, Krzysztof Janusz Członek Zarządu, Dyrektor Generalny Intive

Temat: Software house Made in Wrocław - We never settle

14:00 – 14:15

Paweł Wieczyński Prezes Zarządu Pilab

Temat: Co mi dały legendy Krzemowej Doliny, czego nie dał mi rodzimy Wrocław? 

14:15 – 15:00

Panel: „Wrocław europejskim hubem innowacji w branży IT?” Moderator - Grzegorz Szałajko

Paneliści:

 • Bartosz Strożek (Senior Business Development Director IT Kontrakt)
 • Małgorzata Ryniak (Dyrektor Volvo Group IT)
 • Łukasz Bratek ( Dyrektor Oddziału Dolby Laboratories we Wrocławiu)
 • Magdalena Tuła (Dyrektor Marketingu Tooploox)
 • Grzegorz Jabłoński (Prezes Zarządu Fream)
15:00 – 15:15

Przerwa kawowa

15:15 – 16:55

Historie sukcesu i biznesowe inspiracje

szczegóły

Prowadzenie biznesu to nieustanne uczenie się i poszukiwanie inspiracji. Dlatego warto poznać ciekawe historie przedsiębiorców, dowiedzieć się, co umożliwiło im odniesienie lokalnego czy globalnego sukcesu.

15:15 - 15:35

Michał Sadowski Prezes Zarządu Brand24

Temat: 8 dobrych praktyk zdobywania klientów (z zagranicy)

15:35 - 15:55

Adam Sawicki Członek zarządu AmRest

Temat: Wszystko Jest Możliwe - Global & Digital Journey in Wroclaw

15:55 - 16:15

Gerhard Zauner Szef Departamentu Technologicznego GlobalLogic Europe

Temat: "IT: Then, Now and an Outlook

16:15 – 16:35

Agnieszka Aleksandrowicz Prezes Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Temat: Przylądek Nadziei jako fenomen społeczny 

16:35 – 16:55

Paweł Tkaczyk

Temat: Czego Dalaj Lama może Cię nauczyć o zdobywaniu pierwszych klientów? Lekcje dla rosnących przedsiębiorstw

Newsletter

Zostaw nam kontakt do siebie, a będziemy Cię na bieżąco informować o wydarzeniach.

Aktualności

Organizatorzy

Główni sponsorzy

Sponsorzy

Partnerzy merytoryczni

Partnerzy

Patronat medialny

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej

Agencja Rozwoju
Aglomeracji Wrocławskiej

Kontakt

Polub nasz profil na FB, Tutaj będziemy publikować wszystkie nowe informacje na temat wydarzenia.