wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 10°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
BSH

BSH, producent sprzętu AGD marek Bosch i Siemens, rozpoczyna szczepienia pracowników przeciw Covid-19. Akcja ruszy w sobotę 26 czerwca i mogą z niej skorzystać także członkowie rodzin załogi zakładów przy ul. Żmigrodzkiej.

Spółka zorganizowała punkty szczepień w swoich pięciu fabrykach w Łodzi i we Wrocławiu. Z możliwości szczepień w BSH mogą skorzystać wszyscy chętni pracownicy oraz pełnoletni członkowie ich rodzin, którzy nie zostali jeszcze zaszczepieni.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego jako jedna z pierwszych firm przystąpiła do Narodowego Programu Szczepień i zadeklarowała chęć zorganizowania punktów szczepień w zakładzie pracy.

W celu poinformowania pracowników o korzyściach wynikających z zaszczepienia się przeciw Covid-19, BSH od tygodni prowadzi wewnętrzną kampanię informacyjną pod hasłem „Podwijamy rękaw”, w której zarząd i pracownicy firmy mówią dlaczego warto się zaszczepić. Czytaj także: Szczepienia w zakładach pracy – pytania i odpowiedzi.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl