wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 05:10

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Niezwykłe, nowoczesne biura we Wrocławiu. Jedno jest jak jaskinia! Zobacz galerię zdjęć

Ciemno, czaszki, beczki, świece… Czy to są warunki do pracy? Okazuje się, że tak. W dodatku takie, które są doceniane. W dzisiejszych czasach wnętrza urządzane są niestandardowo, by zwabiały i pracowników, i kandydatów. Nawet do jaskini… Zostawiamy Wam film i galerię zdjęć nietypowych biur z Wrocławia.

Reklama

Gdy ekipa z kamerą Wrocław TV weszła do biura ARC Software przy ulicy św. Mikołaja, przecierała oczy ze zdumienia. Najpierw zobaczyła domek na drzewie stojący na biurku i samochody po nim jeżdżące. Widziała też inne budowle i pojazdy z klocków. Wszyscy byli pod wrażeniem, gdy ujrzeli pomieszczenie stylizowane na jaskinię. W środku beczki, skrzynki, czaski, lampiony i inne rekwizyty, które na pewno zdobią nie każde biuro. Niezwykła aranżacja zadziałała.

— Gdy szukałam pracy, mówiłam sobie, że na pewno będę pracowała na home office, bo to jest megakomfort — opowiada Iza Michalska, pracująca w ARC Software na stanowisku juniorskim. — Ale jak przyszłam tutaj, poznałam ludzi i nasze biuro, to teraz jest bardzo mało dni, kiedy biorę pracę zdalną.

Nietypowe wnętrza wabią kandydatów, czasami będąc bardzo mocną kartą przetargową przy rekrutacji. Jak mówi założyciel firmy ARC Software, Paweł Szczerbicki: - Prywatna opieka medyczna, karty Multisport i owocowe czwartki to już standard. Trzeba wymyślać coś więcej, żeby skusić do przyjścia do pracy.

Firm, które z biura zrobiły wizualną atrakcję, jest we Wrocławiu więcej. Wybraliśmy jeszcze trzy inne wnętrza, urządzone w latach 2021 i 2022:

  • Google – dwukrotnie powiększona siedziba przy placu Bema;
  • OpsTalents w Galaktyka Park przy ul. Ślężnej;
  • City Space w biurowcu MidPoint71 przy ul. Powstańców Śląskich.

Do powyższych dorzucamy również starsze biuro, ale równie widowiskowe – Opera Software z placu Teatralnego we Wrocławiu. Zdjęcia są w galerii. Zapraszamy do środka!

Zobacz wideo:

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl