wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

18°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:20

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Atlas Ward Polska z tytułem „Dolnośląskiej Budowy Roku. Zobacz, za co doceniono chińską fabrykę Guotai-Huarong Poland
Kompleks produkcyjny GTHR. Widok z drona Atlas Ward Polska
Kompleks produkcyjny GTHR. Widok z drona

Na Gali Inżynierskiej zorganizowanej w październiku br. przez Dolnośląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa we Wrocławiu ogłoszono wyniki XVII edycji Konkursu „Dolnośląska Budowa Roku”. Generalny wykonawca Atlas Ward Polska zajął pierwsze miejsce w kategorii „Obiekty budownictwa przemysłowego i magazynowego”.

Reklama

Atlas Ward Polska został nagrodzony za realizację kompleksu produkcyjnego GTHR. Inwestycja zrealizowana została we Wszemirowie k. Prusic, na zlecenie chińskiego inwestora – Guotai-Huarong Poland. To pierwsza fabryka tego inwestora w Europie. Produkowane jest w niej wypełnienie baterii litowo-jonowych, które na szeroką skalę wykorzystywane są w samochodach elektrycznych.

Guotai-Huarong Poland pierwsza fabryka chińskiego inwestora w Europie

Zakres prac realizacyjnych obejmował siedem obiektów o łącznej powierzchni około 11 000 mkw. oraz infrastrukturę zewnętrzną i zagospodarowanie terenu. W skład kompleksu wchodzą: budynek produkcyjny, magazynowy, wielofunkcyjny z laboratorium, techniczno-biurowy z częścią socjalną oraz dwie portiernie i wiata zbiorników. Za wykonanie instalacji odpowiedzialny był Inplag – spółka należąca do Grupy Atlas Ward Polska.

Jesteśmy dumni i ogromnie cieszymy się z przyznanego nam wyróżnienia. Atlas Ward Polska jest ekspertem w kompleksowej realizacji obiektów produkcyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie takich inwestycji jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wymaganiom ze strony inwestora oraz branży przemysłowej. Dziękujemy inwestorowi za zaufanie, a Kapitule Konkursu - za docenienie naszej pracy
Robert Olszowski, dyrektor Realizacji Kontraktów w Atlas Ward Polska.

Atlas Ward Polska z nagrodami w konkursie „Dolnośląska Budowa Roku”

To już trzecia statuetka w konkursie „Dolnośląska Budowa Roku”, która trafiła do Atlas Ward Polska.

W 2019 roku firma zajęła pierwsze miejsce za realizację kompleksu biurowców AWARD Business Park we Wrocławiu, w którym mieści się siedziba główna generalnego wykonawcy, a w roku 2021 nagrodzony został obiekt magazynowy z budynkiem biurowym zrealizowany dla firmy DAJAR – czołowego dystrybutora artykułów do domu i ogrodu.

Patronami XVII edycji Konkursu byli Dziekan Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej oraz Przewodniczący Rady Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Wojewoda Dolnośląski.

Generalny wykonawca inwestycji budowlanych

Atlas Ward Polska jest wśród liderów generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych w Polsce. Firma kompleksowo zarządza procesami inwestycyjno-budowlanymi. Specjalizuje się w budowie parków logistycznych, zakładów produkcyjnych, centrów dystrybucyjnych, obiektów apartamentowych, biurowych i handlowo-usługowych.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl