wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

23°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 20:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocław na Arabian Travel Market w Dubaju
Wrocław prezentuje się na Arabian Travel Market w Dubaju www.visitdubai.com
Wrocław prezentuje się na Arabian Travel Market w Dubaju

Branża turystyczna z całego świata spotyka się (9-12 maja br. ) w Dubaju na Arabian Travel Market. Uczestnicy, wśród których są także przedstawiciele Wrocławia, rozmawiają m.in. o tym jak pozyskać klientów i partnerów z regionu Bliskiego Wschodu.

Reklama

Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)

Arabian Travel Market 2022 (ATM) w Dubaju

Arabian Travel Market (ATM) w Dubaju to spotkanie branży turystycznej z całego świata. W tym roku targi przyciągnęły 1,5 tys. wystawców, a organizatorzy spodziewają się, że w dniach 9-12 maja na wydarzeniu pojawi się około 20 tys. odwiedzających.

Goście chętnie odwiedzają ATM, bo to doskonała okazja, by porozmawiać o nowych możliwościach w dziedzinie podróży, transportu, turystyki, hotelarstwa czy wydarzeń. Na targach wystawia się m.in. Polska, w tym miasto Wrocław.

Wrocław na Arabian Travel Market

– Wrocław już drugi rok jest obecny na targach Arabian Travel Market w Dubaju. Zachęcamy do odwiedzenia miasta oraz Dolnego Śląska. Po sukcesie frekwencyjnym stoiska Wrocławia i Dolnego Śląska podczas EXPO 2020, to kolejna okazja, by zainteresować turystów z krajów arabskich naszym miastem – podkreśla Radosław Michalski, szef Wydziału Promocji Miasta i Turystyki UM Wrocławia.

Na ATM w Dubaju Wrocław promuje się nie tylko turystycznie, dla Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, to okazja do spotkań i rozmów z potencjalnymi inwestorami.

W polskiej delegacji na Arabian Travel Market w Dubaju poza Wrocławiem obecne są także lokalne organizacje turystyczne z Poznania i Krakowa, przedstawiciele Polskiej Organizacji Turystycznej, touroperatorzy oraz reprezentanci branży medycznej, estetycznej i zdrowia.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl