wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 15:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocławski Park Technologiczny kończy 25 lat. Teraz można go poznać od podszewki
Siedziba Wrocławskiego Parku Technologicznego WPT
Siedziba Wrocławskiego Parku Technologicznego

Dokładnie 10 lipca 2023 r. minęło 25 lat działalności Wrocławskiego Parku Technologicznego. Z tej okazji ruszyła kampania #25lat WPT, podczas której będzie można zapoznać się różnymi odsłonami działalności tej instytucji. Zaprezentują je m.in. członkowie zespołu WPT, działający w nim przedsiębiorcy, ale też jego wieloletni partnerzy.

Reklama

Wrocławski Park Technologiczny to jeden z największych parków technologicznych w Polsce. Na co dzień działa tu więcej niż 200 firm zatrudniających ponad 2000 osób. To miejsce, gdzie w sprzyjających warunkach mogą się rozwijać innowacyjne wrocławskie przedsiębiorstwa, znane na całym świecie.

W WPT mówimy, że przyszłość trzeba zaprojektować. I robimy to od 25 lat. Zajmujemy się wspieraniem przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju ich firm, dostarczając wszystko to, czego mogą potrzebować na swojej biznesowej ścieżce - od biur, przez zaplecze laboratoryjne po np. fachowe wsparcie w pozyskiwaniu dofinansowań.
Maciej Potocki, Prezes Wrocławskiego Parku Technologicznego

Wiele ciekawych historii

Z okazji jubileuszu wystartowała właśnie specjalna kampania, która ma na celu przybliżenie wrocławianom tego, czym się zajmuje Wrocławski Park Technologiczny.  W jej ramach codziennie, będzie prezentowana kolejna historia, nowe spojrzenie na WPT lub osoba związana z tą instytucją.

WPT działa po to, by wspierać różne formy przedsiębiorczości - tą związaną z biznesem, ale też np. aktywnością społeczną czy edukacją. Zgromadziliśmy wokół siebie społeczność wielu pełnych energii, pasji i zaangażowania ludzi, którzy z okazji naszego jubileuszu zgodzili się opowiedzieć o tym, czym jest dla nich WPT.
Maciej Potocki

Opowiedzą o tym, co w WPT najważniejsze

Kampanię będzie można obejrzeć w mediach społecznościowych oraz na stronie Wrocławskiego Parku Technologicznego. W pierwszym filmie wystąpiła Agnieszka Pałys, Dyrektor Pionu Prawnego i Organizacyjnego we WPT, Prezes Fundacji Pro Mathematica.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl