Podwójne zaproszenie na film „Listy do M. 2” do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 6 grudnia do 12.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film „Listy do M. 2” w reżyserii Macieja Dejczera do Kina Helios Bielany w czwartek 8 grudnia o 18.00. Seans odbywa się w ramach projektu Kultura Dostępna, który pozwala, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana zostanie jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Operatorem projektu Kultura Dostępna jest Narodowe Centrum Kultury www.nck.pl. Systemowe rozwiązanie służyć ma niwelowaniu barier kompetencyjnych, finansowych, szczególnie dla grup narażonych na wykluczenie. Dzięki temu we wszystkich kinach Helios na terenie całej Polski w każdy czwartek o godzinie 18:00 do końca 2015 roku odbywać się będą specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety będą kosztować tylko 10 zł.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na film „Listy do M. 2” w Kinie Helios Bielany trzeba 6 grudnia do godz. 12.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, kto gra główną rolę w filmie w filmie „Listy do M. 2”?  

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę