„Opowieść o miłości i mroku" w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 29.03 do godz.9

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu „Opowieść o miłości i mroku” w czwartek 31.03 o 18.15 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

To przedpremierowy pokaz debiutu reżyserskiego Natalie Portman z nią samą w głównej roli żeńskiej. Film „Opowieść o miłości i mroku” opiera się na wspomnieniach Amosa Oza z czasów dorastania w Jerozolimie. Jego książka o tym samym tytule to najlepiej sprzedająca się izraelska powieść wszech czasów i światowy bestseller. Pisarz wspomina dzieciństwo u boku rodziców: pragmatycznego ojca Ariego i marzycielskiej, obdarzonej niesamowitą wyobraźnią matki, Fani. Rodzice Oza byli jedną z wielu żydowskich rodzin, które przybyły z Europy do Palestyny w latach 30., uciekając przed prześladowaniami. Arie z ostrożną nadzieją patrzył w przyszłość, Fania pragnęła czegoś więcej. Nieszczęśliwa w małżeństwie, znajdowała pocieszenie, opowiadając synowi niesamowite opowieści z pogranicza jawy i snu. Z czasem historie snute przez matkę stawały się coraz bardziej mroczne i niezrozumiałe. Wkrótce chłopiec przekonuje się, co może się stać, kiedy opowieść staje się rzeczywistością. Zmieniło to całe jego życie.

Żeby wygrać bilety należy do 29 marca do godz. 9 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Kto jest autorem zdjęć w najnowszym filmie Natalie Portman?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.

 Zgłoś uwagę