Odbierz bezpłatny pakiet startowy wrocławskiego maratonu [ZAKOŃCZONY]

Odbierz pakiet startowy maratonu – gotowi? Start! Kto pierwszy ten lepszy. Przypominamy, 34. PKO Wrocław Maraton już za tydzień, w niedzielę 11 września. Chętnym oddamy pięć pakietów startowych.


Jak grać?

Odpowiedz na konkursowe pytanie, pakiet startowy maratonu otrzymasz za darmo. Wrocławski DoubleTree by Hilton organizuje nietypową drużynę. Zespół hotelu charytatywnie pomoże podopiecznym wrocławskiej placówki dla dzieci i młodzieży Siemacha Spot 24/7 przez tyle godzin, ilu biegaczy wystartuje w barwach drużyny. 

W drużynie DoubleTree by Hilton Wroclaw jest w sumie 50 miejsc. Za każdą osobę, która w jej barwach wystartuje we wrocławskim maratonie, zespół hotelu przepracuje charytatywnie jedną godzinę w placówce dla dzieci i młodzieży Siemacha Spot 24/7 przy ul Chopina. Pracownicy hotelu pomogą w remoncie kuchni i w pracach w ogrodzie, a także opowiedzą, na czym polega praca w hotelarstwie. Dzień zakończy wspólne ognisko.

Akcja wrocławskiego hotelu DoubleTree by Hilton adresowana jest nie tylko do maratończyków, ponieważ nie trzeba nawet przebiec całej trasy, żeby udział w biegu został zaliczony.

Jesteśmy partnerem maratonu, dlatego akcja odbywa się w jego ramach. Chcemy przepracować charytatywnie łącznie 50 godzin, dlatego gorąco zachęcam do dołączenia do naszej drużyny. W naszej filozofii CARE mieści się gościnność, jak również otwartość i zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności. Wrocławski maraton to doskonała okazja i motywacja, by wspólnie zrobić coś dobrego dla 30 dzieci i młodych ludzi – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Wrocław.

Na każdą osobę, która zgłosi się do drużyny DoubleTree by Hilton Wroclaw, czeka bezpłatny pakiet startowy maratonu, a dodatkowo także koszulka techniczna w barwach zespołu.

Pytanie konkursowe: Ile swoich ciasteczek rozda co roku gościom wrocławski hotel DoubleTree by Hilton? Można pomylić się o tysiąc sztuk.

  • Odpowiedź należy wpisać do formularza konkursowego, podać swoje imię, nazwisko, mail oraz telefon a także rozmiar koszulki.
  • Konkurs trwa od czwartku, 1 września, od godz. 15.00 do niedzieli, 4 września, do godz. 20.00.
  • Wygrywa pięć pierwszych osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe. Zwycięzców poinformujemy mailowo o sposobie odbioru nagrody.


Zgłoś uwagę