Nowe otwarcie w Vivid Gallery

Niebawem miną trzy lata, odkąd galeria sztuki współczesnej Vivid Gallery otworzyła swoje podwoje przy pl. Kościuszki 4. W związku z pandemią niestety nie odbędzie się huczny jubileusz i wernisaż ArtWeek. Galeria proponuje w zamian indywidualne spotkania i odwiedziny w swojej siedzibie i śledzenie tego, co przygotowała na tydzień prezentacji 6-14 lutego na FB i Instagramie oraz na stronie domowej w sieci. 

  • Vivid Gallery, wystawa, sztuka

    źródło: Vivid Gallery


Nowy rok Vivid Gallery zaczyna natomiast wspomnieniem prof. Andrzeja Klimczaka-Dobrzanieckiego, który odszedł 28 stycznia 2020 r. i piękną kompozycją jego prac na jednej z dużych ścian galerii. Wszystko do obejrzenia na żywo, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Prace Andrzeja Klimczaka-Dobrzanieckiego w Vivid Gallery

Prace Andrzeja Klimczaka-Dobrzanieckiego w Vivid Gallery

Wystawa
Termin od 26 stycznia 2021 do 28 lutego 2021

Miejsce Vivid Gallery

Zobacz

Z zewnątrz, od strony ulicy, będzie można zobaczyć również trzy powitalne witryny dla trzech nowych artystów, przyjętych do galeryjnego grona w ostatnim czasie. Są to: Dorota Jędrusik, Mariusz Mikołajek oraz Tomasz Jakub Sysło. Wewnątrz zaś znajdzie się rozwinięcie kompozycji z witryn, a także wiele nowych dzieł i propozycji innych, współpracujących z Vivid Gallery artystów.

Kulminacja prezentacji to oczywiście ArtWeek, czyli 6-14 lutego, jednak – jak zapewniają organizatorzy – dzieła będzie można zobaczyć do końca lutego.

– Mimo trudnego zeszłego roku i wciąż niezmiennej sytuacji, pracujemy i realizujemy plany, respektując ograniczenia, zmieniając się dla  klientów i artystów, przenosimy jak najwięcej aktywności do wirtualnej rzeczywistości – mówią prowadzące galerię. – Niemniej jednak wyczekujemy z niecierpliwością na możliwość zorganizowania wystawy, spotkania autorskiego, wernisażu na żywo. Zapraszamy wszystkich serdecznie do odwiedzania nas i śledzenia wydarzeń wokół ArtWeek – dodają.

Wizyta w Vivid Gallery to nie tylko możliwość obejrzenia sztuki w wystawowym wnętrzu. To również zachęta do zaproszenia sztuki do własnego domu i wzbogacenia się o oryginalne i kolekcjonerskie dzieła dobrych, obiecujących i znanych artystów. Aktualną artystyczną ofertę Vivid Gallery prezentuje na swojej stronie internetowej.Zgłoś uwagę