Nocna Masa Krytyczna „dla Hospicjum”

W ostatni piątek lipca organizatorzy  zapraszają wszystkich miłośników wieczornych jazd rowerem na Nocną Masę Krytyczną. Start o godz. 21.00.


Organizatorzy Wrocławskiej Masy Krytycznej zapraszają na wyjątkowy przejazd rowerzystów przez Wrocław. Tradycyjnie już w ostatni piątek miesiąca miłośnicy jednośladów spotkają się, aby wspólnie przejechać przez miasto. Tym razem jednak zrobią to po zmroku, bo masa wyruszy o godzinie 21.00 z placu Bema. 

– Oprócz wspólnego pokonania 10-kilometrowej trasy w wyborowym towarzystwie i w świetnej atmosferze, będziemy również wspierać Stowarzyszenie Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji i zamanifestowania swojego wsparcia. Wystarczy, że wraz ze swoimi przyjaciółmi/rodziną/znajomymi przyjedziecie z czymś TURKUSOWYM (może to być koszulka, apaszka, bluza, balon, wstążka etc.). Wasza obecność przyczyni się do zwiększenia świadomości społecznej na temat działań Hospicjum, oraz potrzeb jego podopiecznych – piszą organizatorzy.

W lipcu Masa Krytyczna zakończy się nie na Rynku, a koło Hali Stulecia. To będzie nocny przejazd przez miasto w asyście policji. Oświetlenie roweru jest obowiązkowe! 

Nocna Masa Krytyczna „dla Hospicjum” odbędzie się w piątek 29 lipca. Start o godzinie 21.00 z placu Bema.Zgłoś uwagę