16 czerwca: 6.PKO Nocny Wrocław Półmaraton zmiany w komunikacji

Sprawdź, jak kursują autobusy i tramwaje podczas 6.PKO Nocnego Półmaratonu 16 czerwca 2018 roku we Wrocławiu. 


Komunikacja tramwajowa i autobusowa wraca na swoje stałe trasy przejazdu natychmiast po przebiegnięciu maratończyków.

Zaminy w komunikacji – plik pdf

Mapa – plik pdf

Czytaj też: Dodatkowa komunikacja po półmaratonie 

Mapy trasy w dużym rozmiarze - JPG

KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA 

Linia 0L i 0P

Z uwagi na wyłączenie z ruchu większej części trasy linii tramwajowej 0, po godzinie 21:00 zostanie zawieszone kursowanie linii tramwajowych 0L i 0P.

Linia 1

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – Mickiewicza – Sępolno

SępolnoMickiewicza – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego Biskupin

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka –  Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

 

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne

Linia 2

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia 

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – MickiewiczaSępolno

Sępolno Mickiewicza – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich –  Świdnicka –  Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Linia 3

Od godziny 22:00

Księże Małe – Opolska – Krakowska –  Traugutta –  pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera –most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza –  Legnicka –  pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki

Linia 4

Od godziny 21:00

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju –  pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta –  pl. Społeczny –most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego –  Wróblewskiego – Wajdy – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol

Arkady Capitol – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Linia 5

Od godziny 22:00

Księże Małe – Opolska –  Krakowska –  Traugutta - pl. pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego –pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol

Arkady Capitol – Świdnicka – Powstańców Śląskich - Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Linia 6

Od godziny 22:00

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego –Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Linia 7

Od godziny 22:00

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Kelcina

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Kelcina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich Karkonoska – Przyjaźni – Kelcina

Linia 8

Od godziny 21:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Teatralna – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice 

Karłowice  –  most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja –Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Od godziny 22:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Karlowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema  – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II

pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej 0 Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka

Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej –Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Linia 9

Od godziny 21:00

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska –  pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Sępolno – Mickiewicza – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – Mickiewicza – Sępolno

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego –Świdnicka

Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa –Borowska – Dyrekcyjna –Ślężna – Park Południowy

Linia 10

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin 

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Linia 11

Od godziny 21:00

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja – Skargi – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od godziny 22:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kowale (Kromera) – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema –  pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera –Kowale (Kromera)

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol

Arkady Capitol – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Linia 14

Od godziny 21:00

Osobowice – Osobowicka - most Osobowicki – Reymonta - pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – FAT

FAT – Grabiszyńska - pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza - Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Od godziny 22:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II

pl. Jana Pawła II Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

FAT – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol

Arkady Capitol – Powstańców Śląskich – Hallera – FAT 

Linia 15

Od godziny 22:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II

pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka – Żmigrodzka – Poświętne

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej - Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna –Ślężna – Park Południowy

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka

Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Linia 17

Od godziny 21:00

Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna - Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Sępolno – Mickiewicza – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego –Wajdy –  Mickiewicza – Sępolno

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Linia 20

Od godziny 22:00

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów 

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Leśnica – Średzka  Kosmonautów  Lotnicza  Legnicka  pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat- św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka  Lotnicza  Kosmonautów – Średzka  Leśnica

Linia 23

Od godziny 21:00

Kromera  Kromera – mosty Warszawskie  Jedności Narodowej  Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska– pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja  pl. Jana Pawła II  Legnicka – Złotoryjska  Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy  Robotnicza  Śrubowa – Złotoryjska  Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois  Drobnera  pl. Bema  Bema – Poniatowskiego  Jedności Narodowej  mosty Warszawskie  Kromera –Kromera

Od godziny 22:00

Kromera  Kromera  mosty Warszawskie  Jedności Narodowej  Poniatowskiego  pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat  św. Mikołaja  pl. Jana Pawła II  Legnicka  Złotoryjska  Śrubowa – Robotnicza  Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy  Robotnicza  Śrubowa – Złotoryjska  Legnicka  pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera  pl. Bema  Bema – Poniatowskiego  Jedności Narodowej – mosty Warszawskie  Kromera –Kromera

Linia 24

Od godziny 22:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki  Reymonta  pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja –  Jan Pawała II

Jan Pawała II – Podwale – most sikorskiego– Mostowa – Jagielły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka  Osobowice

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

FAT – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – FAT

Linia 31

Od godziny 21:00

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od godziny 22:00

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego – Jagiełły – Mosty Mieszczańskie
Mosty Mieszczańskie – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj

Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Park Staromiejski (nawrót na ulicy Wierzbowej)

Park Staromiejski – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Linia 32

Od godziny 21:00

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)

Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od godziny 22:00

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego – Jagiełły – Mosty Mieszczańskie

Mosty Mieszczańskie – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj

Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska 0 Bardzka – Świeradowska – Gaj

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Park Staromiejski (nawrót na ulicy Wierzbowej)

Park Staromiejski – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Linia 33

Od godziny 21:00

Z uwagi na wyłączenie z ruchu większej części trasy linii tramwajowej 33, po godzinie 21:00 zostanie zawieszone kursowanie linii tramwajowej 33.

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA 

Linia A

Od godziny 21:00

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego  pl. Daniłowskiego  Berenta  Boya-Żeleńskiego  Kromera  mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka –Powstańców Śląskich – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego –Aleja Piastów – Racławicka –Racławicka (pętla)

Racławicka (pętla) – Racławicka  Aleja Piastów  Solskiego  Grabiszyńska  Hallera  Aleja Pracy – Rondo Woźniaka  Inżynierska  Krucza –Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego  Świdnicka  Kościuszki  Dąbrowskiego  Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Od godziny 22:00

Koszarowa (Szpital) – Koszarowa – Przybyszewskiego  pl. Daniłowskiego  Berenta  Boya-Żeleńskiego  Kromera  mosty Warszawskie –Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Zielińskiego – Swobodna  Powstańców Śląskich  Wielka – Rondo Vaclava Havla  Krucza  Inżynierska – Rondo Woźniaka  Aleja Pracy  Hallera  Grabiszyńska  Solskiego  Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka (pętla)

Racławicka (pętla) – Racławicka  Aleja Piastów  Solskiego  Grabiszyńska  Hallera  Aleja Pracy – Rondo Woźniaka  Inżynierska  Krucza –Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej  mosty Warszawskie  Kromera  Boya-Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa – Koszarowa (Szpital)

Linia C

Od godziny 20:30

pl. Grunwaldzki (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera 0 Dubois – most Mieszczański Dmowskiego Długa – Starogroblowa –  Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Kozanów  Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki (peron 1)

Linia D

Od godziny 21:00

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)

Giełdowa (Centrum Hurtu) – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego - Świdnicka – Kościuszki –Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka  Królewska – Osiedle Sobieskiego

Od godziny 22:00

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)

Giełdowa (Centrum Hurtu) – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich -Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Linia K

Od godziny 21:00

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa –Borowska – Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla

Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Od godziny 22:00

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna –Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki –Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale –pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla

Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Linia N

Od godziny 21:00

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska

Litewska – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza

Od godz. 22:00

Litewska – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Swobodna – Gwiaździsta (zatoka przy ulicy Swobodnej)

Gwiaździsta – Swobodna – Owsiana – Zaporoska - Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera –  Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska

Linia 106

Od godziny 22:00

Port Lotniczy – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna  Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Piłsudskiego pomiędzy pl. Legionów a ulicą Lelewela)

pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Owsiana – Zaporoska - Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Port Lotniczy

Linia 110

Od godziny 21:00

Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej) – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gajowa – Gliniana – Hubska - Bardzka – Buforowa – Lamowice – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Lamowice – Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Gajowa –  Sucha – Borowska – Peronowa –  Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej)

Linia 111

Od godziny 21:00

Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Rondo Kielara – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa – Słonimskiego – Rychtalska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Rondo Reagana (peron 1)

Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Rychtalska – Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa - Kminkowa

Od godziny 22:00

Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Rondo Kielara – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa – Słonimskiego – Rychtalska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej)

Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Rychtalska – Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa – Kminkowa

Linia 112

Od godziny 21:00

Dworzec Główny – Peronowa –  Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna – Gliniana –  Borowska – Grota Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego – Kutrzeby – Wysoka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka – Wyścigowa –  Waligórskiego – Krzyki

Krzyki – Waligórskiego – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio– Ołtaszyńska – Wysoka – Kutrzeby – Parafialna – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny

Linia 113

Od godziny 21:00

Dworzec Główny –  Peronowa –  Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna – Gliniana –  Borowska – Grota-Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego – Rodno św. Ojca Pio – Zwycięska – Karkonoska – Krzyki

Krzyki – Karkonoska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Strachowskiego – Kurpiów -Grota-Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego – Borowska - Peronowa – Dworzec Główny

Linia 114

Od godziny 22:00

Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego – Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego  – Karwińska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Wzgórze Partyzantów – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa (przystanek na Kościuszki)

Dworcowa (przystanek na Kościuszki) – Kościuszki – Krakowska – Karwińska – Mościckiego – Semaforowa - Centralna – Chińska –Brochów - Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice

Linia 115

Od godziny 22:00

Wojnów (pętla) – Strachocińska – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – Wystawowa – Wajdy – Wróblewskiego – Hala Stulecia (przystanek na ulicy Wajdyo)

Hala Stulecia – Wajdy – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Strachocińska – Wojnów (pętla)

Linia 116

Od godziny 21:00

Sołtysowice – Redycka – Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – pl. Daniłowskiego – Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego – Kromera – Toruńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)

Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice

Linia 120

Od godziny 22:00

(Trestno) Opatowice – Opatowicka – Międzyrzecka – Na Niskich Łąkach – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Wzgórze Partyzantów – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa (przystanek na Kościuszki)

Dworcowa (przystanek na Kościuszki) – Kościuszki – Na Niskich Łąkach – Międzyrzecka – Opatowicka – Opatowice (Trestno)

Linia 121

Od godziny 21:00

Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)

Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)

Linia 122

Od godziny 21:00

Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – pl. Solidarności – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska –
Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności - Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy

Od godziny 22:00

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa –Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Gwiaździsta (zatoka przy ulicy Swobodnej)

Gwiaździsta – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – pl. Solidarności – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska –Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Linia 125

Od godziny 22:00

Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Krzyki

Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Rondo Vaclava Havla – Wielka – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Sucha – Gajowa  Gliniana – Hubska – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów

Linia 126

Od godziny 21:00

Racławicka (pętla) – Racławicka – Gajowicka – Zaporoska – Grabiszyńska – Klecińska – Estakada Gądowianka – Strzegomska – Gubińska –Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Bajana – Lotnicza – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów 

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Lotnicza – Bajana – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Powstańców Śląskich – Racławicka – Racławicka (pętla)

Linia 127

Od godziny 21:00

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Rybacka – Zachodnia – Poznańska - Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Tęczowa – Szpitalna – Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska

Linia 128

Od godziny 21:00

Pilczyce – Lotnicza – Metalowców – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa –Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema –Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich –Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów

Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Metalowców – Lotnicza - Pilczyce

Linia 131

Od godziny 21:00

Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)

Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska –Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich –Kiełczowska – Żmudzka – Litewska

Linia 132

Od godziny 21:00

Kromera – Toruńska – Boya-Żeleńskiego – Berenta – Kasprowicza – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Robotnicza – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – nawrót na rondzie przy ulicy Stanisławowskiej – Mińska – Muchobór Wielki (Roślinna)

Muchobór Wielki (Roślinna) – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kasprowicza – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera

Linia 133

Od godziny 21:00

Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska – Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Kamienna – Komandorska – Wielka –Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Wałbrzyska  Czekoladowa – Auchan

Auchan – Czekoladowa – Wałbrzyska – Krzycka – Sowia – Skarbowców –  Racławicka – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Kamienna – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów

Linia 134

Od godziny 21:00

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska –  Stalowa – Grochowa – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Kamienna – Bardzka  – Armii Krajowej  –  Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie

Księże Wielkie – Tyska – Opolska –Krakowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Krucza –Grochowa –  Stalowa – Grabiszyńska –Klecińska – estakada Gądowianka – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Linia 136

Od godziny 21:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa – Świeradowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Klecińska – estakada „Gądowianka” – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Kozanów

Kozanów – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – estakada „Gądowianka” – Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska – Morwowa – Gazowa – Tarnogaj

Linia 141

Od godziny 21:00

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)

Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska –Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Linia 142

Od godziny 21:00

Karłowice – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica –Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski –Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Zawalna

Linia 144

Od godziny 21:00

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wojszycka – Wojszycka

Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka –Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Linia 145

Od godziny 21:00

Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie –Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego - Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno

 

Linia 146

Od godziny 21:00

Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice - Bacciarellego – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla

Kurs o godzinie 21:44 i 22:14 z pętli Gaj

Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny (zatoka przy ulicy Peronowej)

Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska –Świeradowska – Gaj-pętla

Linia 148

Od godziny 22:00

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Halicka – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Dworzec Świebodzki 

Dworzec Świebodzki – Robotnicza – Strzegomska – Gubińska - Chociebuska – Rogowska – Zemska 0 Żernicka – Halicka – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Linia 149

Od godziny 21:00

Kuźniki – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich –Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej)

Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej) – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska –Kuźniki

Linia 602

Od godziny 21:00

Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Biskupice Podgórne LG Display

Biskupice Podgórne LG Display – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – ŚlężnaPetrusewicza

Linia 612

Od godziny 21:00

Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Ślężna –Gliniana – Borowska – Grota-Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego – Kutrzeby – Wysoka – Ślęża – Bielany Wrocławskie – Karkonoska – Krzyki

Krzyki – Karkonoska – Bielany Wrocławskie – Ślęża – Wysoka – Kutrzeby – Parafialna – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA – LINIE STREFOWE

Linia 900L

(kurs o godzinie 22:10 z Galerii Dominikańskiej)

Dworzec Autobusowy (zatoka dla autobusu linii 122 przy ulicy Suchej) – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gajowa – Gliniana – Hubska – Bardzka – Buforowa – Lamowice – Żerniki Wrocławskie – Smardzów – Święta Katarzyna – Siechnice Osiedle

Linia 900L

(kurs o godzinie 20:51 i 23:06 z Siechnic Osiedla)

Siechnice Osiedle – Radwanice – Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Dworcowa (przystanek przy ulicy Kościuszki)

Linia 900P

(kurs o godzinie 22:35 z Galerii Dominikańskiej)

Dworcowa (przystanek przy ulicy Kościuszki) – Kościuszki – Krakowska – Opolska – Radwanice – Siechnice Osiedle

Linia 900P

(kurs o godzinie 20:18, 21:18 i 23:06 z Siechnic Osiedla)

Siechnice Osiedle – Święta Katarzyna – Smardzów – Żerniki Wrocławskie - Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Gajowa – Sucha – Dworzec Autobusowy (zatoka dla autobusu linii 122 przy ulicy Suchej)

Linia 901

(kurs o godzinie 21:29 i 23:44 z Galerii Dominikańskiej)

Dworcowa (przystanek przy ulicy Kościuszki) - Kościuszki – Krakowska – Opolska – Radwanice – Siechnice Osiedle

Linia 901

(kurs o godzinie 21:57 z Siechnic Osiedla)

Siechnice Osiedle – Radwanice - Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Dworcowa – Kościuszki – Dworcowa (przystanek przy ulicy Kościuszki)

Linie 904 i 914

(kurs o godzinie 21:30, 22:30 z Galerii Dominikańskiej oraz o godzinie 21:31 z Łoziny i 20:37 z Domaszczyna)

Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Łozina/Domaszczyn
Łozina/Domaszczyn – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera

Linia 910

(kurs o godzinie 21:40 i 23:00 z Galerii Dominikańskiej)

Dworzec Autobusowy (zatoka dla autobusu linii 122 przy ulicy Suchej) – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gajowa – Gliniana – Hubska – Bardzka – Buforowa – Lamowice – Żerniki Wrocławskie (Święta Katarzyna)

Linia 910

(kurs o godzinie 21:06 z Żernik Wrocławskich i 22:17 ze Świętej Katarzyny)

(Święta Katarzyna) Żerniki Wrocławskie – Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Gajowa – Sucha – Dworzec Autobusowy (zatoka dla autobusu linii 122 przy ulicy Suchej)

Linia 911 i 921

(kurs o godzinie 20:30, 22:30, 23:30 z Kiełczowa, o godzinie 21:20 z Brzeziej Łąki oraz o godzinie 22:05 i 23:05 z pl. Grunwaldzkiego)

(Brzezia Łąka) Kiełczów – Szewczenki – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – Toruńska – Kromera

Kromera - Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Szewczenki – Kiełczów

NOCNA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA

Linia 241

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich –  Krzywoustego – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Zielińskiego – Szczęśliwa – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Gajowicka – Krucza – Inżynierska – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa – Stanisławowska – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Chociebuska – Gubińska - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska – Hallera - Aleja Pracy – Inżynierska 0 Krucza - Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Szczęśliwa - Zielińskiego - Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich 0 Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora- Komorowskiego – Irkucka – Królewska - Osiedle Sobieskiego

Linia 243

Księże Wielkie – Tyska – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego (nawrót przez ulicę Kujawską) – Pułaskiego – Komuny Paryskiej – Podwale – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego - Balonowa – Bystrzycka – Bajana - Lotnicza – Kosmonautów – Fieldorfa – Wojanowska – Starogajowa – Jeleniogórska – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica

Leśnica – Średzka – Jeleniogórska – Starogajowa – Wojanowska – Fieldorfa – Kosmonautów – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie

Linia 245

Pracze Odrzańskie – Stabłowicka – Główna – Maślicka - Pilczycka - Gwarecka – Dokerska - Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa - Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Gliniana  Hubska – Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Mościckiego – Semaforowa – Chińska – Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice

Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego – Brochów – Chińska - Birmańska – Mościckiego – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Łódzka – Wesoła – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja - Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Rybacka – Zachodnia –
Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka - Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka - Maślicka – Główna – Stabłowicka –Pracze Odrzańskie

Linia 246

Świniary – Zajączkowska – Pełczyńska – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do pl. Powstańców Warszawy) – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego - Pułaskiego – Komuny Paryskiej – Podwale - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Klecińska – estakada Gądowianka – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Górnicza – Dokerska – Kozanów

Kozanów – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego– Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Kasprowicza – Broniewskiego – Obornicka – Pełczyńska – Zajączkowska – Świniary

Linia 247

Polanowice – Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera - most Uniwersytecki - Grodzka - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki - Kołłątaja – Peronowa – Borowska –Ślężna – Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Letnia - Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)

Giełdowa (Centrum Hurtu) – Karmelkowa – Wałbrzyska – Przyjaźni – Karkonoska - Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Bożego Ciała - Widok – Szewska - Grodzka - most Uniwersytecki - Drobnera - Łokietka - Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Polanowice

Linia 248

Poświęcka (Ośrodek Zdrowia) – Poświęcka – Nowaka-Jeziorańskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki - Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Racławicka (pętla)

Racławicka (pętla) – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Powstańców Śląskich – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Żmigrodzka – Nowaka-Jeziorańskiego – Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)

Linia 250

Dworzec Główny - Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego - pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – Dworzec Nadodrze - Chrobrego –  Łokietka – Drobnera – Dubois –most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny

Linia 251

Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Poleska – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha - Swobodna – Powstańców Śląskich – Świdnicka 0 Kościuszki – Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska - Solskiego – Aleja Piastów –Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka - Krzyki

Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej – mosty Warszawskie - Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka - Poleska - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska

Linia 253

Leśnica – Średzka - Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Kamiennogórska – Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego - Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice - Bacciarellego - Olszewskiego - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) -Szczytnicka - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Kamiennogórska – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów - Średzka - Trzmielowicka - Płońskiego - Leśnica

Linia 255

Sępolno - Mickiewicza - Monte Cassino - Spółdzielcza - Olszewskiego - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) - Szczytnicka - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza - Borowska - Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka - Świeradowska - Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego - Spółdzielcza - Monte Cassino -
Mickiewicza - Sępolno              

Linia 257

(Rędzin) Ślazowa (pętla) – Ślazowa – Lipska - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta - pl. Staszica - Pomorska - most Pomorski - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja – Peronowa - Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha - Swobodna - Powstańców
Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – FAT (nawrót na skrzyżowaniu Grabiszyńskiej i Fiołkowej)

FAT – Grabiszyńska - Hallera – Wiśniowa – Ślężna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Bożego Ciała - Widok – Szewska – Grodzka - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – Lipska – Ślazowa – Ślazowa (pętla) (Rędzin)

Linia 259

Wojszycka - Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Mickiewicza (Sępolno) – mosty Chrobrego - Swojczycka - Strachocińska – Wojnów (pętla)

Wojnów (pętla) - Strachocińska - Swojczycka – mosty Chrobrego - Mickiewicza (Sępolno) – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - pl. Grunwaldzki - Piastowska - Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna - Ślężna - Wyścigowa – Wojszycka – Wojszycka

Zgłoś uwagę