„Nick Cave 3D” w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 25.11 do godz.10


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na koncert „Nick Cave 3D” ważne w dniu 1 grudnia do Multikina Pasaż Grunwaldzki.

„One More Time With Feeling” 3D, ekskluzywny kinowy materiał w reżyserii Andrew Dominika („Zabójstwo Jessego Jamesa…”, „Zabić, jak to łatwo powiedzieć”), będzie okazją do wysłuchania „Skeleton Free” – najnowszego, szesnastego już studyjnego albumu kapeli Nick Cave & the Bad Seeds. Film muzyczny zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie ponownie 1 grudnia 2016.

Wstępnie pomyślany jako zapis koncertu, „One More Time With Feeling” wyewoluował w coś o wiele głębszym znaczeniu. Andrew Dominik zagłębił się w tragiczne tło procesu twórczego Nicka Cave’a, który materiał na album tworzył pogrążony w żałobie. Finalnie muzyczny dokument składa się z piosenek z nowego albumu wykonanych na żywo, wywiadów z członkami zespołu oraz poetyckich ujęć z narracją Cave’a. Rezultat, zarejestrowany w czerni i bieli, to kruchy, surowy i prawdziwy zapis podróży artysty przez najtrudniejsze chwile w życiu. Już w czwartek 8 września w Multikinie! Film w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami. „One More Time With Feeling” będzie można zobaczyć 8 września 2016 o godz. 20.00 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Aby wygrać bilety trzeba do 25.11  do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Kiedy Nick Cave koncertował we Wrocławiu?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę