www.wroclaw.pl

Tańsze parkowanie pod NFM z programem Nasz Wrocław!

Sprawdź szczegóły oferty parkowania na NFM

Masz aktywny Status Podatnika? Będziesz mógł taniej parkować na NFM!

W ramach programu Nasz Wrocław mieszkańcy Wrocławia posiadający aktywny Status Podatnika, mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek na podziemnym parkingu pod Narodowym Forum Muzyki, który zlokalizowany jest w centrum miasta.

W ramach specjalnej oferty mieszkańcy Wrocławia mogą skorzystać z:

Aby skorzystać ze zniżki, konieczne jest posiadanie aktywnego Statusu Podatnika w programie Nasz Wrocław.

Cennik:

Abonamenty:

Taniej z aplikacją Share.P

Od czerwca 2023 r. zakup biletu parkingowego z ulgą możliwy jest za pośrednictwem aplikacji Share.P. Aplikacja dostępna jest w 6 językach i jest w sklepach Google Play oraz App Store.

Po instalacji w telefonie należy dodać kartę lojalnościową, w tym przypadku jest to Nasz Wrocław (numer karty plastikowej lub wirtualnej).

 

 

 

 

 

Taniej z aplikacją moBiLET

Zakup biletu parkingowego z ulgą możliwy jest również za pośrednictwem dedykowanej aplikacji moBiLET.

Przed każdorazowym zakupem biletu w aplikacji, w celu weryfikacji uprawnień, należy zawsze podać numer karty (plastikowej lub wirtualnej) zarejestrowanej w programie Nasz Wrocław.

aplikacja moBilet, zakup biletu:

Natomiast, aby zamówić abonament parkingowy, należy wypełnić formularz on-line na stronie operatora, a następnie osobiście podpisać umowę z operatorem parkingu. 25% rabat zostanie uwzględniony na miejscu, po pozytywnej weryfikacji posiadanych uprawnień przez pracownika parkingu.