www.wroclaw.pl

Tańsze parkowanie pod NFM z programem Nasz Wrocław!

Sprawdź szczegóły oferty parkowania na NFM

Masz aktywny Status Podatnika? Będziesz mógł taniej parkować na NFM!

W ramach programu Nasz Wrocław mieszkańcy Wrocławia posiadający aktywny Status Podatnika, mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek na podziemnym parkingu pod Narodowym Forum Muzyki, zlokalizowanym w centrum miasta.


ulotka interparking

W ramach specjalnej oferty, Wrocławianom oferowana jest 50% zniżka na pierwsze 2 godziny parkowania jak i również 25% zniżki na zakup abonamentu parkingowego. Aby skorzystać ze zniżki, konieczne jest posiadanie aktywnego Statusu Podatnika w programie Nasz Wrocław. Zakup biletu parkingowego z ulgą możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji moBiLET. Przed każdorazowym zakupem biletu w aplikacji, w celu weryfikacji uprawnień należy zawsze podać numer karty (plastikowej lub wirtualnej) zarejestrowanej w programie Nasz Wrocław.

aplikacja moBilet, zakup biletu:

Natomiast, aby zamówić abonament parkingowy, należy wypełnić formularz on-line na stronie operatora, a następnie osobiście podpisać umowę z operatorem parkingu. 25% rabat zostanie uwzględniony na miejscu, po pozytywnej weryfikacji posiadanych uprawnień przez pracownika parkingu.

Nowy cennik:

Produkty rezerwacyjne: