Na walentynki: Nowe książki od Media Rodzina [ZAKOŃCZONY]

Specjalnie z okazji walentynek poznańskie wydawnictwo Media Rodzina przygotowało dla Was 3 egzemplarze nowej, wyjątkowo ilustrowanej książki Iwony Chmielewskiej „Dwoje ludzi”.

Konkurs trwa do 14 lutego do godz. 15.00.


Do wygrania są wspaniałe książki od Wydawnictwa Media Rodzina:

3 egz. albumu „Dwoje ludzi” Iwony Chmielewskiej (Gdy dwoje ludzi żyje razem, to jest im łatwiej, bo są razem, i jest im trudniej, bo są razem” – tak zaczyna się autorska książka Iwony Chmielewskiej. Przepiękna książka, którą od lat delektują się zagraniczni wielbiciele autorki i której wydanie w Polsce było od dawna wyczekiwane. To picturebook, w którym za pomocą prostych metafor opisane są i pokazane zależności, w jakich znajdują się ludzie w związkach. Piękny prezent dla dzieci i dla dorosłych. Do podarowania w dniu ślubu, w rocznicę związku, a nawet do refleksji po rozstaniu.)

Jak wygrać książki

Trzeba do czwartku 14 lutego do 15.00 przysłać do nas formularz konkursowy wpisując do niego swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy oraz odpowiadając na pytanie:

- Która książka Małgorzaty Chmielewskiej zdobyła pierwszą nagrodę Bologna Ragazzi Award 2013 na targach książki dla dzieci w Bolonii?Zgłoś uwagę