Moje wielkie greckie wesele 2 [ZAKOŃCZONY]

We wrocławskich kinach już można zobaczyć kontynuację wielkiego filmowego hitu o szalonych Grekach. Z tej okazji Multikino ma dla Was niespodziankę – konkurs. Do wygrania film na DVD i blender firmy Kenwood.

  • mat. prasowe


Aby wygrać zestaw: film DVD z pierwszą częścią filmu: „Moje wielkie greckie wesele” i blender, w zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszeniowym wpiszcie poprawną odpowiedzi na pytanie:

Kto jest scenarzystą obu filmów, Moje wielkie greckie wesele i Moje wielkie greckie wesele 2?

Wygrywa 33 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi. Konkurs trwa do piątku do godz. 15.00. Laureata poinformujemy mailowo.

W komedii „Moje wielkie greckie wesele 2” po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago, a co gorsze jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. Jednak prawdziwe tsunami dopiero przed nami. Otóż rodzice Tulli  - Maria i Gus - odkrywają, że ich małżeństwo jest nieważne, więc formalnie wciąż są do wzięcia, a to dopiero początek… Zgłoś uwagę