wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

8°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Maria Hnativ z Henrykowa niedaleko Wrocławia wystąpi w tę sobotę w „Mam Talent” na TVN [ZDJĘCIA]
Maria ma talent wokalny, gra na bandurze, mandolinie, gitarze i fortepianie TVN
Maria ma talent wokalny, gra na bandurze, mandolinie, gitarze i fortepianie

Na antenie TVN startuje najnowszy sezon programu „Mam Talent!”. W tę sobotę, 3 września, zobaczymy pierwszy odcinek show. A wystąpi w nim pochodząca z Ukrainy, a obecnie mieszkająca w Henrykowie niedaleko Wrocławia, Maria Hnativ. Kogo jeszcze zobaczymy w pierwszej odsłonie castingowych zmagań? Kto zachwyci jurorów i oczaruje publiczność? Zobaczcie!

Reklama

W sobotni wieczór (3 września) zobaczymy dziesięć występów.

O miejsce w półfinałach powalczą między innymi marokański akrobata Garouz el Houceine, 16-letni Adam Mikołajek, prezentujący swoje umiejętności na hulajnodze wyczynowej czy Michał Kulik, który oczaruje jury swoim pokazem iluzji karcianej
zapowiada TVN

Uwagę wielbicieli mocnych wrażeń z pewnością zwróci pokaz fakira, a fani oryginalnych występów docenią niesamowity projekt kostiumu samuraja, który powstał głównie z… rolet antywłamaniowych!

- Na scenie nie zabraknie muzycznych emocji - oprócz instrumentalnych występów, publiczność rozgrzeją też popisy wokalne oraz taniec – informuje TVN.

Wśród uczestników show, którzy chcą się pokazać szerszej publiczności, będziemy też mogli zobaczyć mieszkankę Dolnego Śląska.

W sobotnim programie swoim talentem pochwali się Maria Hnativ, która ma 17 lat i pochodzi z Ukrainy.

Maria ma talent wokalny, gra na bandurze, mandolinie, gitarze i fortepianie. Od 6. roku uczęszczała do szkoły muzycznej, którą ukończyła z najwyższą oceną. Lubi łączyć muzykę nowoczesną z tradycyjnymi brzmieniami. 

Pochodzi z Ukrainy, ze wsi Ozeryany. Obecnie wraz z mamą i bratem przebywa w Polsce, w Henrykowie pod Wrocławiem. Goszczą u rodziny państwa Karpierz i to oni zgłosili Marię do programu. Zapisali ją także do lokalnego zespołu mandolinistów. Dziewczynka daje koncerty na lokalnych imprezach
informuje TVN

Pierwszy odcinek 14. edycji „Mam Talent!" już w sobotę 3 września o godzinie 20:00 na antenie TVN oraz w Player.pl.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl