4. Sara James zaśpiewa w finale America's Got Talent. Zobaczcie jej półfinałowy występ! [FILM]

Paulina Falkiewicz, Ewa Waplak,

Koncert Sary James na placu Wolności fot. Grzegorz Rajter
Koncert Sary James na placu Wolności

Sara James zaprezentowała się wczoraj (24 sierpnia, o godz. 3.00 polskiego czasu) przed publicznością amerykańskiego Mam Talent. Są już znane wyniki głosowania widzów. Polka zaśpiewa w finale show! Jej rywalem będzie francuski magik Nicolas Ribs. Kiedy zobaczymy odcinek z wielkiego finału? Sprawdźcie!

W czwartek nad ranem ogłoszono wyniki amerykańskiego show Mam Talent! W finałowej 12 występowała 14-letnia wokalista z Polski Sara James. O wyniku zadecydowali widzowie w głosowaniu. Jaki był werdykt?

Czytaj też: Są wyniki America's Got Talent 2022. Jak wypadła Sara James?

Finał America's Got Talent. Sara zaśpiewała „Running Up That Hill” Kate Bush

Finał 17. edycji amerykańskiego Mam Talent odbył się we wtorek 13 września br., a o wynikach dowiemy się dzień później, czyli 14 września. Nagrodą dla zwycięzcy show jest milion dolarów.

Zobaczcie występ wokalistki z Polski

Do finału, obok Sary James, zakwalifikowali się również:

• hiszpańska komiczka Celia Munoz
  • grupa taneczno-akrobatyczna Mayyaas
  • gimnastyczka i tancerka Kristy Sellars
  • tercet muzyczny Metaphysic
  • komik Mike E. Winfield
  • iluzjonista Nicolas Ribs
  • iluzjonista Yu Hojin
  • zespół muzyczny Chapel Hart
  • zespół country Drake Milligan
  • saksofonista Avery Dixon

W Polsce na finałowy odcinek trzeba będzie poczekać. Pokaże go Telewizja WP - w niedzielę, 18 września, o godz. 19:50.

Sara James w America's Got Talent

Sara James urodziła się w Słubicach, ale ma również szczególne znaczenie dla naszego miasta, ponieważ została ambasadorką wrocławskiego Roku Dobrych Relacji.

Rozpoznawalność przyniósł jej udział i zwycięstwo w 4. edycji programu The Voice Kids. Następnie wygrała polskie preselekcje do Eurowizji Junior i reprezentowała Polskę w 2021 roku. Sara zdobyła drugie miejsce.

Dziewczyna postanowiła dalej spełniać swoje marzenia i tym razem spróbować swoich sił za oceanem, a dokładnie w amerykańskiej edycji programu Mam Talent (America's Got Talent). Podczas castingu wykonała utwór Billie Eilish − „Lovely”. 14-latka zachwyciła jurorów i publiczność do tego stopnia, że Simon Cowell, którego najbardziej obawiają się uczestnicy, zdecydował się nacisnąć złoty przycisk. Dzięki niemu trafiła od razu do półfinału.

Sara James zaśpiewa w finale America's Got Talent

Podczas półfinałów Sara zaśpiewała piosenkę „Rocket Man” Eltona Johna i jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę! Zobaczcie jej występ.

Występ 14-latki po raz kolejny zachwycił jurora Simona Cowella: – Jestem bardzo wzruszony. Wiem, ile to dla ciebie znaczy. Wybór piosenki był po prostu genialny – powiedział.

Howie Mandel również dodał kilka słów od siebie: – Nie ma wątpliwości. To był zwycięski występ! Twój talent, twój głos, twój wygląd, to wszystko było po prostu wspaniałe. Jesteś wielką gwiazdą.

Tak wyglądało głosowanie:

Finał America's Got Talent odbędzie się we wtorek, 13 września. Wyniki poznamy dzień później.

Sara James – Ambasadorka Wrocławskiego Roku Dobrych Relacji

„Wrocław miastem wolnym od samotności” – pod takim hasłem w 2022 roku we Wrocławiu odbywają się wydarzenia dedykowane poszerzaniu wiedzy o coraz bardziej powszechnym zjawisku jakim jest samotność.

Jedną z Ambasadorek jest właśnie Sara James.