wroclaw.pl Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze Kultura logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 18°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

sanah we Wrocławiu już w piątek. Wystąpi na placu Wolności

Magdalena Talik,
sanah wystąpi we Wrocławiu w piątek 29 lipca fot. mat. org.
sanah wystąpi we Wrocławiu w piątek 29 lipca

Piosenki sanah na YouTube wyświetlono ponad miliard razy, a utwory wokalistki, tekściarki, skrzypaczki i pianistki śpiewa cała Polska. W piątek 29 lipca w cyklu Letnie Brzmienia 2022 we Wrocławiu niepowtarzalna okazja, aby utwór „Kolońska i szlugi” zaśpiewać razem z sanah na placu Wolności. Start o 20.00.

Reklama

sanah, czyli głos, który uspokaja i relaksuje

Zuzanna Irena Jurczak, bo tak naprawdę nazywa się sanah (pseudonim to skrót od angielskiej wersji jej imienia Susannah) chciała zacząć karierę od występów w show, jak „The Voice of Poland” i „Mam talent!”, ale mimo że zaśpiewała tam własną piosenkę udział w programach nie zapewnił jej sławy. Potem przyznała, że może tak właśnie było lepiej. W międzyczasie zrobiła licencjat w klasie skrzypiec, a potem magisterium w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Oprócz skrzypiec sanah gra jeszcze na fortepianie, co chętnie wykorzystuje w nagraniach.  

Od 2014 roku swoje utwory sanah wrzucała na platformę YouTube gromadząc grono wiernych fanów. Dziś jej teledyski zostały wyświetlone ponad miliard razy, ma ponad milion subskrybentów, a na jej koncerty przychodzą prawdziwe tłumy. To zasługa fantastycznego i niepodrabialnego miękkiego wokalu sanah i tekstów, które idealnie trafiają w gusta i doświadczenia millenialsów.

Do tej pory sanah wydała trzy albumy – „Królowa dram”, „Irenka” i „Uczta”, które na Oficjalnej Liście Sprzedaży plasowały się zawsze na 1 miejscu, wygrywały też Bestselery Empiku i Fryderyka (za płytę „Irenka”), najnowszy „Uczta” też ma świetne notowania, a to pierwsza płyta, na której wszystkie piosenki sanah śpiewa z zaproszonymi muzykami m.in. Grzegorzem Turnauem, Dawidem Podsiadło, Darią Zawiałow czy Kwiatem Jabłoni. 

Koncert sanah na Letnie Brzmienia 2022 we Wrocławiu

We Wrocławiu sanah wystąpi w ramach cyklu Letnie Brzmienia 2022, a miejscem koncertu jest, wyjątkowo, plac Wolności. W niedzielę, 24 lipca w ramach Letnich Brzmień 2022 we Wrocławiu zagrał Sobel. Start o 20.00, zakupione wcześniej bilety (na plac przed Impartem) zachowują ważność. Można jeszcze kupić bilety w cenie 119 zł na stronie www.letniebrzmienia.pl.

Za ile i gdzie po bilety i karnety na Letnie Brzmienia 2022

Wszystkie koncerty będą rozpoczynały się o godz. 20.00 na placu przed Impartem (ul. Mazowiecka 17). Bilety można kupić na stronie www.letniebrzmienia.pl. Kosztują od 89 zł do 119 zł. Szczegółowy harmonogram koncertów, regulamin zakupu biletów i uczestnictwa oraz wszelkie zmiany znajdziecie na stronach www.letniebrzmienia.pl oraz www.goodtaste.pl.

Letnie Brzmienia 2022

Letnie Brzmienia 2022

Różne miejsca Zobacz Wydarzenie z serwisu go.wroclaw.pl

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl