wroclaw.pl Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze Kultura logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 32°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Letnie Brzmienia 2022 we Wrocławiu. Tak bawiliście się na koncercie Sobla [ZDJĘCIA]

Bartosz Moch,
Koncert Sobla we Wrocławiu, 24 lipca 2022 r. Oleksandr Poliakovskyi / Redakcja www.wroclaw.pl
Koncert Sobla we Wrocławiu, 24 lipca 2022 r.

Ruszyły Letnie Brzmienia 2022 na placu przed Impartem we Wrocławiu. Na początek bawiliście się na koncercie Sobla. Zobaczcie galerię zdjęć z niedzielnego koncertu. A już w piątek, 29 lipca na placu Wolności wystąpi sanah. Portal www.wroclaw.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Kto jeszcze wystąpi we Wrocławiu?

Reklama

Letnie Brzmienia to cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu w 13 miastach z 22 najpopularniejszymi polskimi artystami.

Trasa koncertowa Letnich Brzmień trwa całe wakacje.

Letnie Brzmienia 2022

Plac Społeczny ul. Mazowiecka 17 Zobacz Wydarzenie z serwisu go.wroclaw.pl

Letnie Brzmienia 2022 w lipcu we Wrocławiu – Sobel i sanah

W lipcu serię koncertów na placu przed Impartem otworzył Sobel (tuż przed nim jako support na scenie wystąpił raper Paluch - o godz. 20.00). Pogoda w niedzielny wieczór dopisała i na placu przed Impartem bawił się tłum fanów młodego artysty pochodzącego ze Świdnicy.

Setki wrocławian szalało pod scenę, a Sobel przed swoim występem napisał na swoim fanpejdżu: „Drogi Wrocławiu, z racji tego, że jestem bardzo głodny po wczorajszym, dziś to ja rozniosę scenę, nie wiatr. Widzimy się 20:30." Jego sobotni koncert, który miał odbyć się w Krakowie, został odwołany.

Swój występ na scenie przed Impartem Sobel rozpoczął od piosenki „Kinol”, publiczność bujała się też przy utworach „Dobra zabawa”, „Rutyna” czy „Dzielny pacjent”.

Pochodzący ze Świdnicy 20-letni Szymon Sobel popularność zyskał po wydaniu singla „Impreza”, który zdobył prawie 100 milionów wyświetleń na YouTube i status diamentowej płyty. Takie samo wyróżnienie spotkało single „Wyglądasz tak pięknie” oraz „Każdego dnia”.

Już w piątek, 29 lipca kolejny koncert. Tym razem - w innym miejscu, bo na placu Wolności, wystąpi sanah. Początek o godz. 20.00.

Tekst: Bartosz Moch / Paulina Czarnota

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl