wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

8°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 03:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Roksana Węgiel, Mezo i zespół Łzy wystąpią na darmowych koncertach niedaleko Wrocławia. Już w ten weekend!

Ich płyty pokrywają się złotem i platyną, a koncerty gromadzą tłumy fanów. Już w najbliższy weekend (17-18 września) trójka gwiazd polskiej muzyki wystąpi na darmowych koncertach z okazji 42. Trzebnickiego Święta Sadów. Start imprezy w sobotę, o godzinie 15.30, na placu Pielgrzymkowym w Trzebnicy (40 minut autem od Wrocławia).

Reklama

W sobotę na scenie usłyszymy m.in. zespół Łzy, w którym swoją karierę zaczynała Ania Wyszkoni (start występu – godz. 20.30).

Niedziela będzie należała do rapera Mezo, twórcy takich przebojów jak „Sacrum” i „Ważne” (początek jego koncertu to godz. 19.00.) i znakomitej młodej wokalistki – Roxie – Roksany Węgiel, która zdobyła pierwsze miejsce na Konkursie Piosenki Eurowizji Junior w 2018 roku i która wylansowała wielki hit „Anyone I Want To Be” (start godz. 20.30).

Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy.

- Oprócz koncertów Trzebnickie Święto Sadów to impreza, która pozwala lokalnym rolnikom, sadownikom, przedsiębiorcom i wszelkiego rodzaju artystom możliwość zaprezentowania swoich produktów. Znakiem rozpoznawczym tego wydarzenia są jabłka, z których uprawy słynie Gmina Trzebnica - informuje organizator imprezy. - Liczne kramiki, stoiska z produktami regionalnymi, wyrobami rękodzielniczymi, owoce, warzywa, przetwory oraz liczne występy artystyczne przyciągają do Trzebnicy tysiące ludzi z całej Polski – dodaje.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl