wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Oliver Huntemann wraca do Wrocławia. Zagra w Zaklętych Rewirach (BILETY)
Na zdjęciu: Oliver Huntemann grający na imprezie Undercity na warszawskim Torwarze Undercity / Oliver Huntemann FB
Na zdjęciu: Oliver Huntemann grający na imprezie Undercity na warszawskim Torwarze

Pierwsza pula wyprzedała się w mgnieniu oka, druga następnego dnia, ale trzecia jeszcze jest dostępna. Wciąż można kupić bilety na imprezę z Oliverem Huntemannem, który zagra 11 lutego (w sobotę) w Zaklętych Rewirach przy Krakowskiej we Wrocławiu na zaproszenie Projektu Pralnia.

Reklama

Klub Pralnia jakiś czas temu ustąpił przy Krakowskiej 100 miejsca firmom biurowym, ale Projekt Pralnia nie zginął i wciąż robi imprezy z muzyką elektroniczną. Najbliższą organizuje 11 lutego (w nocy z soboty na niedzielę) gościnnie w Zaklętych Rewirach, mieszczących się w tym samym budynku przy Krakowskiej.

Gościem głównym jest 55-letni didżej i producent muzyczny – Oliver Huntemann. Bardzo znana postać na niemieckiej i światowej scenie techno. W klubach u naszych zachodnich sąsiadów gra od lat osiemdziesiątych. Był rezydentem kultowego berlińskiego Watergate. Obecnie stacjonuje w Hamburgu. Jest właścicielem wytwórni Senso Sounds. Przewidywalny, ale w dobrym tego słowa znaczeniu, bo każdy jego występ to wysoka jakość i mocna, głęboko wciągająca podróż. 

Bycie pasjonatem grania wiąże się z ciągłym poszukiwaniem nowych pereł, które rozświetlają twój set i utrzymują cię na czasie, nieważne, czy grasz z winyli, płyt czy z komputera lub jakiegoś nowego urządzenia z innego świata. Najważniejsza jest muzyka.
Oliver Huntemann na portalu Gearpatrol.com

Huntemann i nowe standardy we Wrocławiu

Huntemann wcześniej rzadko bywał w Polsce. Ostatnimi laty przyjeżdża jednak częściej. Grał na zeszłorocznej edycji festiwalu Fest w Chorzowie, rok wcześniej w Warszawie na Undercity, a przed pandemią w Płocku na Audioriver. Do Wrocławia wróci po ponad 9 latach. To tak jakby przyjechała do nas grupa Depeche Mode, dla której notabene Niemiec nagrywał remiksy.    

Oliver Huntemann to artysta, który 24 marca 2014 roku wraz z Projekt Pralnia wyznaczył nowe standardy imprez klubowych dla naszego pięknego miasta. Teraz po blisko 10 latach Oliver otworzy z nami nowy rozdział, zamykając poprzedni.
Projekt Pralnia na FB

Oliver Hntemann w Zaklętych Rewirach (ceny biletów)

Pierwsza pula biletów na imprezę z jego udziałem wyprzedała się w mgnieniu oka. Drugiej też nie ma, ale jest jeszcze trzecia i ostatnia. Wejściówki w cenie 89 złotych (plus 9 zł opłaty serwisowej) do kupienia tutaj.

Oprócz Huntemanna na sobotniej imprezie w Zaklętych Rewirach zagrają Hiago Pauli – Brazylijczyk mieszkający w Krakowie i najczęściej grający w Prozaku 2.0, Duss, czyli para didżejów z Warszawy oraz duet wrocławiaków – Seb i Rodrigez, „bez których – jak piszą organizatorzy – przynajmniej połowa tych wszystkich pięknych rzeczy u nas nie miałaby miejsca”.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl