wroclaw.pl Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 10°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Darmowy koncert piosenek lwowskich już w tę niedzielę przy Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu

Robert Migdał,
W ubiegłym roku Dzień Lwowski przyciągnął do Zajezdni tłumy fanów lwowskich piosenek Magda Obszarna/materiały CH Zajezdnia
W ubiegłym roku Dzień Lwowski przyciągnął do Zajezdni tłumy fanów lwowskich piosenek

Lwowski Dzień we Wrocławiu będziemy świętować już po raz drugi. To wyjątkowy koncert plenerowy, na którym usłyszymy przeboje rodem ze Lwowa. Wystąpią: popularny aktor Stanisław Górka, wrocławski zespół Projekt Volodia, polsko-ukraińska grupa Hoverla, oraz kapela z Przemyśla Ta Joj. Wstęp wolny.

Reklama

– Podczas koncertu wystąpią artyści prezentujący bardzo charakterystyczną lwowską piosenkę w bardzo odmiennych od siebie interpretacjach: od balladowych romansów w wykonaniu popularnego aktora Stanisława Górki, przez nieodbiegające od oryginalnych aranżacji utworów w wykonaniu kapeli Ta Joj, po bardzo nowoczesne, mocne brzmienia zespołu Projekt Volodia. Ponadto zagoszczą artyści tworzący grupę Hoverla  przedstawiciele współczesnej ukraińskiej sceny – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Koncert jest darmowy. Początek o godzinie 17.00, na placu przy Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 184. 

Zobacz również

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl