Książki Malwiny Ferenz od Wydawnictwa Filia [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 20 maja do 9.00.


Do wygrania są książki wrocławskiej autorki Malwiny Ferenz:

2 egz. powieści „Anioły do wynajęcia” (Romeczek Słowacki to niespełniony pisarz, który w oczekiwaniu na światową sławę chałturzy, tworząc teksty reklamowe o odkurzaczach i pieluszkach. Miłość jego życia, Elena, wpada na kompletnie wariacki pomysł, który pozwoli wydusić z talentu ukochanego nieco więcej pieniędzy. Będzie jednak potrzebować pomocy. Na kogo może liczyć? Na Barbarę, która dopiero co pochowała męża i wbrew wszystkim uważa, że nie był wcale taki beznadziejny. Na Dorotę pałającą chęcią zemsty na swoim byłym, który zostawił ją dla młodszej i to w momencie najgorszym z możliwych. I wreszcie na Martę, której po raz trzeci z rzędu nie udało się dostać na studia aktorskie, czeka więc nadal na swój wielki moment, pracując w call center. Drużyna jedna na milion.)

Jak wygrać książki

Trzeba do poniedziałku 20 maja do 9.00 przysłać do nas formularz konkursowy wpisując do niego swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy oraz odpowiadając na pytanie:

- Jaki tytuł ma najnowsza powieść Malwiny Ferenz. Podpowiedź znajdziecie w tekście Nowe książki wrocławskich autorów.Zgłoś uwagę