Książka „Jak zostać dyktatorem” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 2 stycznia 2017 roku.


Mamy dla Was 2 książki „Jak zostać dyktatorem” Mikala Hema od Wydawnictwa Smak Słowa. Podtytuł to „podręcznik dla nowicjuszy”, a norweski dziennikarz specjalizujący się w analizach polityki międzynarodowej pokazuje w krzywym zwierciadle mechanizmy i cechy charakteru, dzięki którym „słońca narodów z całego świata dochodziły do władzy i eliminowały przeciwników. Ta opowieść o krwawych i bezwzględnych dyktaturach jest zarazem historią o buncie i narastającej w społeczeństwie frustracji, która prowadzi do wystąpień zbrojnych przeciwko władzy absolutnej.

Aby wygrać książkę „Jak zostać dyktatorem” trzeba do 2 stycznia (poniedziałek) do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, jak nazywał się słynny rumuński dyktator nazywany geniuszem Karpat?

Wygrywa co trzecia osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę