Kryminały „Mock.Golem” Marka Krajewskiego od Wydawnictwa Znak [ZAKOŃCZONY]

Tym razem możecie wygrać ufundowane przez Wydawnictwo Znak książki „Mock.Golem” Marka Krajewskiego, wrocławskiego pisarza i twórcy słynnego cyklu powieści, których bohaterem jest policjant śledczy Eberhard Mock działający w okresie międzywojnia we Wrocławiu.

Konkurs trwa do 4 listopada do godz. 9.00.


Książki do wygrania

  • 3 egzemplarze powieści „Mock.Golem” Marka Krajewskiego

Breslau, 1920. W mieście pojawia się sekta „mesjaszy”, którzy na ulicach wpadają w taneczny trans. Przewodzi im cyniczny dwulicowy guru Theodor Jauch – „tańczący Jan Chrzciciel”, który umiejętnie podsyca tlący się w mieście antysemityzm. Wkrótce on sam stanie się narzędziem w rękach spiskowców, którzy nie cofną się przed niczym, by osiągnąć swój cel.

Eberhard Mock zmaga się z najstraszniejszym ze swoich demonów – demonem alkoholizmu. Każdego dnia walczy z samym sobą i próbuje rozwikłać mroczną tajemnicę zaginięcia małej Rosemarie. Wie, że jeśli odnajdzie dziewczynkę, raz na zawsze wyrwie się ze szponów nałogu. By tego dokonać, podejmuje się wykonania niebezpiecznego zlecenia. Jeszcze nie wie, że każdy jego ruch śledzi tajne sprzysiężenie.

Jak wygrać książki Wydawnictwa Znak

Trzeba do poniedziałku 4 listopada do 9.00 przysłać do nas formularz konkursowy wpisując do niego swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy oraz odpowiadając na pytanie:

- Jak nazywa się właściciel przybytku Sierociniec, w którym nocuje Eberhard Mock? Podpowiedź znajdziecie tutaj.

Wygrywa co piąty mail z poprawną odpowiedzią. Do zwycięzców zadzwonimy.Zgłoś uwagę