wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 18°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Zniżki na bilety do ZOO od 1 lipca

Z dniem 1 lipca Wrocławskie ZOO wprowadza kolejne zniżki dla posiadaczy statusu Premium na kartach URBANCARD.

Reklama

Dotychczas posiadacze statusu Premium mogli skorzystać z 10% zniżki na zakup karnetów rocznych. Teraz będą mogli zakupić w atrakcyjnych cenach także bilety indywidualne. Status Premium może otrzymać każda osoba rozliczająca się z podatku dochodowego w jednym z właściwych dla miasta Wrocławia urzędów skarbowych oraz posiadająca Wrocławską Kartę Miejską URBANCARD.

Aby przystąpić do programu wystarczy wejść na stronę www.wroclaw.pl/urbancard-premium i złożyć wniosek on-line lub złożyć w wersji papierowej w Centrum Obsługi Podatnika przy ul. Kotlarskiej 41.

Każdy uczestnik programu URBANCARD Premium będzie mógł zakupić jednorazowo 1 bilet ze zniżką dla siebie oraz dodatkowo 1 ze zniżką dla dziecka.

Ceny biletów dla posiadaczy statusu Premium od 1 lipca będą kształtowały się następująco:

  • Bilet normalny 30zł
  • Bilet ulgowy 20zł

Zniżki obowiązywać będą od poniedziałku do piątku.

Aby skorzystać ze zniżki we Wrocławskim ZOO, posiadacz statusu Premium, powinien udać się do Punktu Obsługi Klienta ZOO w celu potwierdzenia posiadanego statusu i uzyskania stosownego hologramu. Hologram będzie naklejany na kartę i honorowany tylko we Wrocławskim ZOO. W pozostałych Punktach Partnerskich sposób weryfikacji karty posiadacza status Premium pozostaje bez zmian.

Ponadto od 1 lipca w Punkcie Obsługi Klienta ZOO (ul. Wróblewskiego 1-5) uruchomione zostanie stanowisko obsługi programu URBANCARD Premium, w którym osoba rozliczająca się z podatku dochodowego w jednym z właściwych dla miasta Wrocławia urzędów skarbowych posiadająca Wrocławską Kartę Miejską URBANCARD lub kartę miejsko - płatniczą, będzie mogła złożyć wniosek o nadanie statusu Premium. Wniosek taki będzie rozpatrywany na miejscu. Przyznany zostanie status Premium, a na karcie zostanie umieszczony hologram uprawniający do zniżek w ZOO.

Dla osób nieposiadających URBANCARD lub innej karty z funkcjonalnością URBANCARD, jesienią tego roku planowane jest wprowadzenie nowej karty URBANCARD Premium, której posiadacz będzie uprawniony do korzystania ze zniżek u Partnerów programu.

Szczegółowe informacje dotyczące programu URBANCARD Premium na stronie:

www.wroclaw.pl/urbancard-premium

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama