wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Wypadek pod Wrocławiem. Niebieskie BMW znanego youtubera w tragicznym stanie
na zdjęciu niebieskie auto BMW M3 G80 z rozbitą maską wyciągane spod barier rozdzielających jezdnię fot. profil YT The NitroZyniak
na zdjęciu niebieskie auto BMW M3 G80 z rozbitą maską wyciągane spod barier rozdzielających jezdnię

Do zdarzenia doszło w sobotę 8 października po 10.00 na autostradzie A4 w kierunku Katowic, 30 km od Wrocławia. Niebieskie BMW M3 G80 należące do youtubera i zawodnika Fame MMA Nitro wjechało w bariery. Pojazd prowadziła żona streamera. Nikomu (2 pasażerów i kierowcy) nic się nie stało, ale auto nadaje się do kasacji.

Reklama

Wypadek pod Wrocławiem, auto do kasacji - co się stało?

Znany wrocławski YouTuber Nitro, a także zawodnik Fame MMA (jego konto subskrybuje blisko 2,5 miliona osób) wraz z żoną i synem podróżowali na ślub w rodzinie. Na uroczystość już jednak nie dotarli. Do zdarzenia doszło ok. 30 km od Wrocławia, przed węzłem Brzezimierz, gdzie trwały roboty drogowe, a auta służb znajdowały się w zatoce, a jedno z nich wjechało na jezdnię i uderzyło w prawy bok BMW youtubera.

Auto zostało zepchnięte i wbiło się w bariery, które rozdzielają pasy A4. Jak podaje poszkodowany, Policja uznała że winny zdarzenia był kierowca pojazdu, który wyjechał z zatoki.

Bez ofiar zdarzenia na autostradzie

W zdarzeniu nie ucierpiał żaden z pasażerów auta youtubera (prowadziła jego żona). Auto BMW M3 G80 nadaje się do kasacji. Po wydarzeniu Sergiusz "Nitro" Górski przyznał, że nawet jeśli auto nadawałoby się po naprawie do naprawy, to ze względu na złe wspomnienia nie chciałbym nim już jeździć. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl