wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Zmiany w komunikacji miejskiej 15-16 marca

15 i 16 marca wprowadzone zostaną zmiany w rozkładach jazdy komunikacji zbiorowej. Zmiany podyktowane są przebudową drogi pomiędzy Prężycami, Lenartowicami i Księginicami na terenie gminy Miękinia oraz rozpoczęciem prac związanych z budową sieci kanalizacji deszczowej w obszarze skrzyżowania ul. Popowickiej i Wejherowskiej.

Reklama

W związku z planowanym przeprowadzaniem prac związanych z przebudową drogi pomiędzy miejscowościami Prężyce - Lenartowice - Księginice na terenie Gminy Miękinia, od 15 marca 2021 roku (poniedziałek) zostaną zawieszone kursy linii strefowej 940.

Planowany termin przywrócenia kursowania autobusu linii 940 to 6 kwietnia 2021 roku (wtorek).

W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z budową sieci kanalizacji deszczowej w obszarze skrzyżowania ulicy Popowickiej i Wejherowskiej, od 16 marca 2021 roku (wtorek) planowane jest wprowadzenie zmiany lokalizacji przystanku autobusowego "Wejherowska" w kierunku Kozanowa oraz Mostu Milenijnego.

Przystanek dla autobusów linii C, 103, 104, 127 i 245 zostanie przeniesiony w tymczasową lokalizację na ulicę Popowicką przed skrzyżowaniem z ulicą Wejherowską, a przystanek dla autobusów linii 119, 129, 143, 319 i kursów zjazdowych do zajezdni przy ulicy Obornickiej zostanie przeniesiony w tymczasową lokalizację na ulicę Wejherowską przed skrzyżowaniem z ulicą Popowicką.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama