wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 11°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

19 i 21 października: Zmiana trasy autobusu 150 i dodatkowy przystanek dla D

Zmiany, które nastąpią 19 i 21 października, dotyczą wprowadzenia dodatkowego przystanku na linii D i zmiany trasy autobusu 150. 

Reklama
  • 19 października 2019 r. (sobota) zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek na trasie przejazdu autobusów linii D o nazwie „Most Grunwaldzki”, który zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu placu Grunwaldzkiego z Wybrzeżem Wyspiańskiego i ulicą Benedykta Polaka. Przystanek będzie miał status przystanku stałego.
  • 21 października 2019 r. (poniedziałek) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowej 150. Autobusy ww. linii, kursujące z pętli przy ulicy Litewskiej, od przychodni Provita przy ulicy Bierutowskiej zostaną skierowane przez ulicę Dobroszycką, Siedzikówny i Irkucką do ulicy Królewskiej. Przystanek „Psie Pole (stacja kolejowa)” dla pasażerów przesiadających się z pociągów do autobusów linii 150 w kierunku osiedla Sobieskiego będzie zlokalizowany na ulicy Dobroszyckiej w pobliżu stacji kolejowej Wrocław Psie Pole.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama