wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 10°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Zakłócenia w realizacji kursów linii strefowych do podwrocławskich gmin

autobusy mercedes fot. Wydział Transportu Urzędu Miejskiego Wrocławia
autobusy mercedes

Mniej autobusów kursuje na liniach łączących Wrocław z gminami Czernica, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Siechnice, Wisznia Mała I Żórawina. Powodem zakłóceń są braki kadrowe Dolnośląskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Reklama
Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)

W ostatnich tygodniach Wydział Transportu Urzędu Miejskiego Wrocławia odnotował czasowe zakłócenia w prawidłowej realizacji kursów linii strefowych na obszarze Wrocławia i gmin: Czernica, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Siechnice, Wisznia Mała oraz Żórawina obsługiwane przez przewoźnika Dolnośląskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Na jakich liniach mogą wystąpić utrudnienia

Powodem tymczasowych trudności skutkujących nierealizowaniem wybranych przejazdów na liniach strefowych 903, 907, 908, 909, 913, 920, 927, 930, 933, 947 i 967 oraz linii podmiejskiej 612 jest sytuacja kadrowa przewoźnika.

Wydział Transportu w porozumieniu z gminami aglomeracji, których dotyczą zakłócenia podejmuje działania, aby minimalizować ryzyko nagłego odwoływania kursów w ramach możliwości przewidzianych w umowach zawartych z operatorem.

Gdzie szukać informacji o utrudnieniach

Pasażerowie korzystający z linii strefowych proszeni są o sprawdzenie informacji o bieżących zakłóceniach w obsłudze linii, którą planują podróżować.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama