wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Wypadek na AOW. Potężnie uszkodzony TIR na autostradzie. Co z kierowcą? [SZCZEGÓŁY, ZDJĘCIA]

Wypadek na AOW. Potężnie uszkodzony TIR na autostradzie. Co z kierowcą? [SZCZEGÓŁY, ZDJĘCIA]

Paulina Falkiewicz,

Tir uderzył w barierki i zsunął się z nasypu. Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy - z czwartku na piątek, na węźle AOW Wrocław Północ w kierunku Kudowy. W piątek do południa rozbity samochód wciąż nie został jeszcze usunięty. Ranny kierowca został zabrany do szpitala. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że nie ma już utrudnień w ruchu. Natomiast do utrudnień może dojść podczas akcji usuwania samochodu. Nie wiadomo kiedy to będzie, bo za to odpowiada właściciel pojazdu.

Reklama

TIR uderzył w barierki na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

W nocy z czwartku na piątek ciężarówka uderzyła w barierki i zsunęła się z nasypu. Do zdarzenia doszło we Wrocławiu koło węzła Północ Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (AOW), w kierunku Kudowy. Najprawdopodobniej kierowca zasnął i stracił panowanie nad pojazdem. Został zabrany do szpitala z urazem głowi i nogi.

W wyniku wypadku kabina kierowcy została doszczętnie zniszczona.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, została uszkodzona infrastruktura, jednak nie ma już żadnych utrudnień w ruchu.

W piątek do południa rozbity samochód nadal znajdował w rowie przy autostradzie, nie został jeszcze zabrany z miejsca wypadku.

Korzystając z pojazdów mechanicznych zachowuj zawsze szczególną uwagę i kieruj się zasadą ograniczonego zaufania do pozostałych uczestników ruchu.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl