wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Niespokojnie na dolnośląskich drogach. Wypadek na AOW, autostradzie A4 i S8
na zdjęciu ilustracyjnym korek na autostradzie www.wroclaw.pl
na zdjęciu ilustracyjnym korek na autostradzie

Utrudnienie na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Między węzłami Wrocław Zachód-w. Wrocław Lotnisko w kierunku Warszawy zderzył się samochód osobowy i BUS. Wypadki również na A4 w kierunku Zgorzelca i na S8 w kierunku Warszawy.

Reklama

Autostradowa Obwodnica Wrocławia

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, po godz. 16.20 między węzłami Wrocław Zachód a Wrocław Lotnisko w kierunku Warszawy zderzył się samochód osobowy i bus. Zablokowany był lewy pas. Ruch odbywał się pasami środkowym i prawym. Brak osób poszkodowanych.

Autostrada A4

Do zderzenia czterech aut doszło przed godziną 17.00 na autostradzie A4 między węzłami Pietrzykowice a Kąty Wrocławskie w kierunku Zgorzelca.

Zderzyły się tu cztery samochody osobowe. Zajęty był lewy pas. Ruch odbywał się pasem prawym.

Po godzinie 20.00 na tym samym odcinku drogi - tym razem na jezdni w stronę Katowic, zderzyło się 5 samochodów osobowych. Zablokowany jest lewy pas ruchu. Ruch odbywa się prawym pasem - informuje GDDKiA.

S8, odcinek w. Szczodrów-w. Syców Zachód, kierunek Warszawa

Około godziny 17.30 na jezdni w kierunku Warszawy zderzyło się kilka aut. Po półtorej godzinie jezdnia w tym miejscu była już w pełni przejezdna - informuje GDDKiA. Około godziny 18.50 w tym samym miejscu doszło do kolizji 4 samochodów osobowych. Brak osób poszkodowanych. Zablokowany był jeden pas ruchu. Po godz. 20.15 służby drogowe poinformowały o zakończeniu utrudnienia. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl