wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Groźny wypadek na ul. Gazowej we Wrocławiu. Dwa auta wpadły do rowu!
Grafika ilustracyjna / na zdjęciu policyjny radiowóz i napis "Wypadek" na czerwonym tle Redakcja www.wroclaw.pl
Grafika ilustracyjna / na zdjęciu policyjny radiowóz i napis "Wypadek" na czerwonym tle

Na ul. Gazowej, przy wiadukcie kolejowym, na granicy Tarnogaju i Brochowa w poniedziałkowy (12.12) wieczór doszło do groźnego wypadku. Kierowca busa zasłabł za kierownicą i uderzył najpierw w latarnię a następnie, w stojący na poboczu samochód osobowy. Oba pojazdy wylądowały w rowie.

Reklama

Na ul. Gazowej przy wiadukcie kolejowym, na granicy Tarnogaju i Brochowa w poniedziałkowy (12.12) wieczór doszło do groźnego wypadku. Kierowca busa zasłabł za kierownicą i uderzył najpierw w latarnię a następnie, w stojący na poboczu samochód osobowy. Oba pojazdy wylądowały w rowie.

Na miejscu wypadku interweniowała policja, pogotowie i straż pożarna. Na szczęście kierowcy busa nic poważnego się nie stało. Ok. godz. 20.00 nie ma już utrudnień w ruchu w okolicy miejsca wypadku.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl