wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 23:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Komunikacja miejska
  4. Zmiany w komunikacji
  5. Wymiana zwrotnicy tramwajowej przy ulicy Teatralnej
tramwaj linii 23 MPK Wrocław
fot. Oleksandr Poliakovsky/ www.wroclaw.pl
tramwaj linii 23 MPK Wrocław

Uwaga, zmiana organizacji ruchu. W związku z planowaną wymianą zwrotnicy tramwajowej przy ulicy Teatralnej, od soboty 28 stycznia 2023 roku, zmianie ulega trasa linii tramwajowych 17 i 23.

Reklama

W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z wymianą zwrotnicy tramwajowej na ulicy Teatralnej przy skrzyżowaniu z ulicą Widok (tor od ulicy Skargi do placu Teatralnego), od 28 stycznia 2023 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii tramwajowych 17 i 23.

„Siedemnastka” jadąca w kierunku Kleciny zostanie skierowana objazdem od placu Dominikańskiego przez ulicę Kazimierza Wielkiego, Krupniczą i Podwale do ulicy Świdnickiej z pominięciem przystanku „Park Staromiejski” i „Opera”.

Tramwaje linii 23 jadące w kierunku pętli Wrocławski Park Przemysłowy zostaną skierowane objazdem od ulicy Piotra Skargi przez ulicę Kołłątaja, Piłsudskiego i plac Legionów do placu Orląt Lwowskich z pominięciem przystanku „Park Staromiejski” i „Opera”.

W kierunku przeciwnym trasa linii 17 i 23 będą kursowały bez zmian przez plac Teatralny i ulicę Teatralną.

Tramwaje wrócą na swoje stałe trasy przejazdu w dniu 31 stycznia 2023 roku (wtorek).

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl