wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 16°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

6 listopada – wymiana rozjazdów na ul. Kazimierza Wielkiego/Szewska

zdj. ilustracyjne /fot. BP

Rozpoczyna się kolejny etap prac wymiany rozjazdów tramwajowych na skrzyżowaniu ulicy Kazimierza Wielkiego, Szewskiej i Widok (wyłączenie torowiska na ulicy Widok oraz ulicy Szewskiej). Od 6 listopada 2021 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii tramwajowych 6 i 7.

Reklama

Tramwaje linii 6

Tramwaje linii 6 jadące w kierunku pętli Kowale zostaną skierowane objazdem od placu Teatralnego przez ulicę Teatralną, Skargi, plac Dominikański, Halę Targową i Grodzką do mostu Uniwersyteckiego z pominięciem przystanku "Świdnicka (Dom Europy)", "Oławska", "Wita Stwosza" i "Uniwersytecka".

Tramwaje linii 7

Tramwaje linii 7 jadące w kierunku pętli Poświętne zostaną skierowane objazdem od ulicy Świdnickiej przez ulicę Podwale, Krupniczą, Kazimierza Wielkiego, św. Mikołaja, pl. Jana Pawła II, most Sikorskiego, ulicę Jagiełły, Dubois do ulicy Drobnera z pominięciem przystanku "Opera", "Świdnicka (Dom Europy)", "Oławska", "Wita Stwosza" i "Uniwersytecka".

W kierunku przeciwnym trasa linii 6 i 7 pozostanie bez zmian.

Prace potrwają około 4 tygodni.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama