wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 21°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Na wiosnę czas na przesiadkę z samochodu na rower. W weekend akcja WROwerowy serwis

Michał Kurowicki,
Każdego roku coraz więcej mieszkańców Wrocławia wybiera rower zamiast samochodu fot. Tomasz Hołod / www.wroclaw.pl
Każdego roku coraz więcej mieszkańców Wrocławia wybiera rower zamiast samochodu

Wydarzenie o nazwie WROwerowy serwis w sobotę i niedzielę na parkingu obok Wrocław Fashion Outlet. Akcja odbywa się pod patronatem Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej. Tegoroczną edycję zorganizowano pod hasłem „Czas na przesiadkę!”.

Reklama

W ramach akcji, do niedzieli 24 kwietnia, fani dwóch kółek będą mogli odpowiednio przygotować jednoślady do sezonu i dokonać bezpłatnego przeglądu roweru. Dodatkowo w sobotę i niedzielę, 23 i 24 kwietnia, przedstawiciele Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej poprowadzą praktyczne zajęcia dla najmłodszych z nauki bezpiecznej jazdy.

Jak skorzystać z darmowego przeglądu?

W sobotę i niedzielę pod Wrocław Fashion Outlet na chętnych będą czekać mechanicy, którzy sprawdzą stan jednośladów po zimie.

Wśród bezpłatnych usług znajdą się:

Organizatorzy przypominają, że z bezpłatnych usług będą mogli skorzystać klienci Wrocław Fashion Outlet, którzy zapiszą się do programu lojalnościowego Wrocław Fashion Club i okażą paragon za zakup w centrum na dowolną kwotę, najpóźniej dzień po zakupie.

Natomiast za zakup w ramach Fashion Club będzie można dodatkowo dostać aluminiową butelkę lub dzwonek z wybranymi wzorami. Do klubu można zapisać się w minutę pobierając aplikację lub rejestrując się w punkcie informacji w centrum handlowym.

Nauczą jak bezpiecznie jeździć po mieście

Pod Wrocław Fashion Outlet będzie można spotkać również przedstawicieli Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej, którzy będą edukować w zakresie bezpiecznej jazdy po Wrocławiu.

Wspólną akcję rowerową prowadzimy z Wrocław Fashion Outlet już kolejny rok. Jak pokazała poprzednia edycja, cieszy się ona sporym zainteresowaniem mieszkańców miasta. Zawsze chętnie wspieramy inicjatywy, które promują rower jako ten lepszy i zdrowszy środek lokomocji. A ta akcja nie tylko promuje i edukuje, ale jeszcze daje wrocławianom możliwość sprawdzenia i naprawy swojego roweru.
Cezary Grochowski, prezes stowarzyszenia Wrocławska Inicjatywa Rowerowa

Czas i miejsce pracy WROwerowego Serwisu

Punkt przy centrum handlowym Fashion Outlet, na ul. Granicznej 2, na parkingu od strony wejścia głównego, działa w sobotę i niedzielę od godz. 12.00 do 20.00 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl