Komunikacja tramwajowa
0L | 0P | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 14 | 15 | 16 | 17 | 20 | 23 | 24 | 31 | 32 |
33 |
Linia 0L
Od godziny 7:00
Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego –Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze
Od godziny 9:30
Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego –Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze
Od godziny 10:30
Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze
Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 0P
Od godziny 7:00
Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – ZOO – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze
Od godziny 9:30
Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) - pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze
Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 1
Od godziny 10:00
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Od około godziny 14:10 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 2
Od godziny 9:30
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 3
Od godziny 9:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 4
Od godziny 7:00
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Od godziny 9:30
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny
Dworzec Główny – Peronowa – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska - Oporów
Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera - Wiśniowa
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 5
Od godziny 7:30
Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego –Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe
Od godziny 9:30
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera – Wiśniowa
Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego –Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 6
Od godziny 7:00
Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
Od godziny 9:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema
pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Od godziny 10:30
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Renoma
Renoma – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska - Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich – Krzyki
Od około godziny 11:20 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 7
Od godziny 7:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka - Poświętne
Od godz. 9.00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Dubois
Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Od godziny 10:30
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Renoma
Renoma – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich –Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera – Wiśniowa
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Od około godziny 14:10 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 8
Od godziny 7:00
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice
Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj
Od godziny 9:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera - pl. Bema
pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Karłowice
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)
Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj
Od około godziny 10:20 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 9
Od godziny 7:00
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Trauguttra – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Od około godziny 10:20 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 10
Od godziny 9:30
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów
Pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka –Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka - Leśnica
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 11
Od godziny 7:00
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera –Kromera
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traughutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Od godziny 9:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema
pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Od godziny 10:30
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kromera– mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny
Dworzec Główny – Kołłątaja – Skargi - pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera
Rynek – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera - Wiśniowa
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Podczas biegu maratończyków przez skrzyżowanie Kromera – Toruńska – Boya-Żeleńskiego (w przypadku braku przejazdu – około godziny 12:00 – gdy przejazd jest możliwy powrót na stałą trasę przejazdu)
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Zajezdnia Ołbin
Zajezdnia Ołbin – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Od około godziny 14:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 14
Od godziny 7:00
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek
Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Od godziny 9:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kursy zostaną zawieszone do chwili przebiegnięcia maratończyków przez ul. Kazimierza Wielkiego (do około godziny 10:30)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek
Od godziny 10:30
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich -pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale - Renoma
Renoma – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok - Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszynek - Hallera - Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek
Od godziny 12:00
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich -pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – FAT
FAT – Grabiszyńska – pl. Legionów - Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Od około godziny 13:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 15
Od godziny 7:00
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
Od godziny 9:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois
Dubois – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)
Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska - Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Świdnicka - Piłsudskiego
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich– pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice
Od około godziny 13:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 16
Od godziny 7:00
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego –Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – ZOO
ZOO – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj
Od około godziny 9.30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 17
Od godziny 7.30
Sepolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański - Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno
Od godziny 9:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański– Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów - Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Od godziny 10:20
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława - pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Oporów - Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Od około godziny 11:20 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 20
Od godziny 9:00
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 23
Od godziny 7:00
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
Od godziny 9:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema
pl. Bema – Bema – Poniatowskiego 0 Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce
Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Od godziny 10:30
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana - Gajowa (zmiana oznakowania)
Gajowa – Gliniana – Hubska – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera - pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - Lotnicza – Pilczyce
Pilczyce – Lotnicza - Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Podczas biegu maratończyków przez skrzyżowanie Kromera – Toruńska – Boya-Żeleńskiego (w przypadku braku przejazdu – około godziny 12:00 – gdy przejazd jest możliwy powrót na stałą trasę przejazdu)
Od około godziny 14:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 24
Od godziny 7:00
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica – Pomorska – Dubois - most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – FAT
FAT – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Od godziny 9:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica – Pomorska – Dubois - most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Legnicka – Pilczyce (realizacja postoju)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek
Od godziny 10:00 (odjazdy w odstępach 20-30 minut)
Tramwaje po północnej/zachodniej stronie Wrocławia
Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszynek - Hallera - Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek
Od godziny 11:30
FAT – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich -pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – FAT
Od około godziny 13:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 31
Od godziny 7:00
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa -Borowska - Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska - Gaj
Od godziny 9:00
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)
Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską) – Pilczycka – Górnicza
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Gajowa – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)
Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Gajowa
Od godziny 10:45
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów
pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Kołłątaja – Peronowa – Borowska - Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska - Gaj
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)
Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską) – Pilczycka – Górnicza
Od godziny 12:00
Tramwaje na Kozanowie
Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)
Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską) – Pilczycka – Górnicza
Tramwaje na trasie Gajowa – Pilczyce
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Lotnicza – Pilczyce
Pilczyce – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska - Gaj
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 32
Od godziny 7:00
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Kozanów (Dokerska)– Dokerska - Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska - Gaj
Od godziny 9:00
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)
Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską) – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Gajowa – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)
Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Gajowa
Od godziny 10:45
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów
pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Kołłątaja – Peronowa - Borowska - Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)
Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską) – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Od godziny 12:00
Tramwaje na Kozanowie
Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)
Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską) – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Tramwaje na trasie Gaj – Pilczyce
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Lotnicza – Pilczyce
Pilczyce – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 33
Linia zostanie zawieszona do około godziny 11:00
Od godziny 11:00
Park Staromiejski – Wierzbowa – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – Wierzbowa – Park Staromiejski
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu.
Komunikacja autobusowa
A | C | D | K | N | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 |
106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 116 | 118 | 119 | 121 |
122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 |
132 | 133 | 134 | 136 | 140 | 141 | 142 | 144 | 145 | 146 |
148 | 149 | 325 | 602 | 609 | 904 | 908 | 911 | 914 | 921 |
923 | 942 |
KOMUNIKACA AUTOBUSOWA ZASTĘPCZA
Linia 714
Kursuje w godzinach wyłączenia z ruchu komunikacji tramwajowej do pętli Osobowice (z częstotliwością co około 10 minut)
Osobowice – Osobowicka – Na Polance - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dw. Nadodrze
Dw. Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Bałtycka – Osobowicka – Osobowice
Linia 723
Kursuje w godzinach 9:00-12:00 – na czas wyłączenie komunikacji tramwajowej na ulicy Legnickiej pomiędzy pl. Jana Pawła II a pl. Strzegomskim (z częstotliwością co około 10 minut)
pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534) – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534)
KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA
Linia A
Od godziny 7:00
Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Kromera - mosty Warszawskie - Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Podwale - Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna – Komandorska – Wielka – Krucza - Inżynierska – Aleja Pracy – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka
Racławicka – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego – Hallera – Aleja Pracy - Inżynierska - Krucza - Wielka - Powstańców Śląskich – Świdnicka - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Ronda Reagana (peron2) – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)
Od godziny 10:00
Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Racławicka (pętla)
Racławicka (pętla) – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)
Od godziny 11:00
Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Racławicka – Racławicka
Racławicka – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)
Od godziny 12:00
Mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Wielka – Krucza – Inżynierska – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka
Racławicka – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Hallera – Aleja Pracy – Inżynierska – Krucza – Wielka – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie
Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia C
Linia zostanie zawieszona do około godziny 14:00
Linia D
Od godziny 7:00
Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański –Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa
Od godziny 9:00
Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha - Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Armii Krajowej Ślęzna - Jaworowa - Powstańców Śląskich - Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa
Od godziny 11:30
Centrum Hurtu Giełdowa - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka - Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa - Powstańców Śląskich - Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa
Od godziny 11:30
Centrum Hurtu Giełdowa - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka - Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora- Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia K
Linia zostanie zawieszona do około godziny 14:00
Linia N
Od godziny 7:00
Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – most Pokoju -pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa - Borowska - Ślężna – Gliniana – Petrusewicza
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska
Od godziny 10:00
Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska
Od godziny 11:30
Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Mydlana – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska
Od około godziny 14:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 101
Od godziny 7:00
Leśnica - Płońskiego - Trzmielowicka - Średzka – Kosmonautów - Jeleniogórska - Stabłowicka – Brodzka - Królewiecka – Rondo Królewiecka (przy alei Śląska)
Rondo Królewiecka (przy alei Śląska) - Królewiecka - Brodzka - Stabłowicka - Jeleniogórska - Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 102
Od godziny 7:00
pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska –Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Grabowa – Kosmonautów – Fieldorfa - Rondo Bezruczki - Wojanowska – Starogajowa - Stabłowicka - Główna - Maślicka – Rondo Stadion Wrocław (skręt w prawo w ulicę Królewiecką)
Rondo Stadion Wrocław – Królewiecka - Maślicka - Główna - Stabłowicka – Starogajowa – Wojanowska – Rondo Bezruczki – Fieldrofa – Kosmonautów - Grabowa
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 103
Od godziny 7:00
pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Pracze Odrzańskie – Stabłowicka – Główna – Maślicka – Rondo Stadion Wrocław (skręt w prawo w ulicę Królewiecką)
Rondo Stadion Wrocław – Królewiecka - Maślicka – Główna – Stabłowicka – Pracze Odrzańskie
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 104
Od godziny 7:00
Rędzińska – Maślicka - Rondo Stadion Wrocław (skręt w prawo w ulicę Królewiecką)
Rondo Stadion Wrocław - Królewiecka – Maślicka - Rędzińska
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 105
Od godziny 7:00
Świniary - Pęgowska - Zajączkowska - Pełczyńska – Kominiarska – Księgarska – Sułowska – Rondo Obrońców Grodna – Żmigrodzka – Nowaka-Jeziorańskiego – Rondo Kielara - Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Kuklińskiego – Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)
Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Kuklińskiego – Żmigrodzka - Bałtycka - Obornicka – Pełczyńska – Zajączkowska – Pęgowska - Świniary
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 106
Od godziny 7:00
Dworcowa - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Podwale - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna - Rondo 4 czerwca 1989 roku - Port Lotniczy
Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka - Kościuszki – Dworcowa – Dworcowa
Od godziny 9:00
Dworcowa – Piłsudskiego – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Waligórskiego – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Klecińska - Gądowianka - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo 4 czerwca 1989 roku - Port Lotniczy
Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska – Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja - Kościuszki – Dworcowa – Dworcowa
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 107
Od godziny 7:00
Dworzec Świebodzki – Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Mińska - Stanisławowska – Trawowa - Krzemieniecka - Ostrowskiego - Grabiszyńska - Solskiego - Karmelkowa – Giełdowa – Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka - Krzyki
Krzyki – Krzycka - Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa - Karmelkowa - Solskiego -Grabiszyńska - Ostrowskiego - Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza – Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Dworzec Świebodzki (postój na przystanku nr 10551)
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 108
Linia zostanie zawieszona do około godziny 14:45
Linia 109
Od godziny 7:00
Dworzec Świebodzki – Robotnicza - Strzegomska - Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jarnołtowska – Jarnołtów
Jarnołtów – Jarnołtowska – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Dworzec Świebodzki (postój na przystanku nr 10541)
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 111
Od godziny 7:00
Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Rondo Kielara - Obornicka – Bałtycka - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego - Rychtalska - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - Bema - pl. Bema - Sienkiewicza - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Skłodowskiej-Curie - pl. Grunwaldzki (objazd ronda) – Piastowska - pl. Grunwaldzki
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Nowowiejska - Jedności Narodowej - Rychtalska - Słonimskiego - Zakładowa - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka – Bałtycka - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa - Kminkowa – Kminkowa
Od godziny 9:00
Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Kominiarska - Księgarska – Sułowska – Rondo Obrońców Grodna – Żmigrodzka – Nowaka-Jeziorańskiego - Rondo Kielara - Obornicka – Bałtycka - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego - Rychtalska - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - Bema – Drobnera - pl. Bema
pl. Bema – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka – Bałtycka - Obornicka
Od godziny 10:30
Autobus w rejonie Osiedla Ołbin i Placu Grunwaldzkiego
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Rychtalska - Słonimskiego - Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki - Karłowice
Karłowice – most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego - Rychtalska - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - Bema - pl. Bema - Sienkiewicza - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Skłodowskiej-Curie - pl. Grunwaldzki (objazd ronda) – Piastowska - pl. Grunwaldzki
Autobusy po północnej stronie Wrocławia
Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Kominiarska - Księgarska – Sułowska – Rondo Obrońców Grodna – Żmigrodzka – Nowaka-Jeziorańskiego - Rondo Kielara - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego pętla
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa - Kminkowa – Kminkowa
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 116
Od godziny 7:00
pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie - Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego - Czajkowskiego - Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice
Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Czajkowskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (objazd ronda) - pl. Grunwaldzki
Od godziny 9:00
Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Czajkowskiego – Kromera (nawrót na pętli) – Krzywoustego – Brucknera – Kwidzyńska - Kowale
Kowale – Kwidzyńska – Brucknera – Krzywoustego – Kromera (nawrót na pętli) - Czajkowskiego - Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 118
Od godziny 7:00
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Rędzin – Wędkarzy – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Kuklińskiego – Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)
Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Kuklińskiego – Żmigrodzka - Bałtycka - Obornicka – Bezpieczna – Łużycka - Osobowicka - Wędkarzy – Rędzin
Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta
Sępolno - Mickiewicza – mosty Chrobrego - Swojczycka - Miłoszycka - Kowalska - Krzywoustego – Kromera
Kromera - Krzywoustego – Kowalska – Miłoszycka – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza - Sępolno
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 119
Od godziny 7:00
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Milenijna (dodatkowy przystanek) - Na Ostatnim Groszu - Estakada „Gądowianka” - Strzegomska - Rondo Rotmistrz Pileckiego – Mińska - Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska - Hallera – FAT (przystanek nr 11726)
FAT – Hallera – Aleja Pracy - Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska - Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska - Muchoborska - Traktatowa – Klecińska - Estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Od godziny 10:00
Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta
FAT – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska - Rondo Rotmistrza Pileckigo – Strzegomska - Muchoborska - Traktatowa – Klecińska - Estakada „Gądowianka” – Bystrzycka – Horbaczewskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu (przystanek w kierunku Gądowianki)
Na Ostatnim Groszu - Na Ostatnim Groszu - Estakada „Gądowianka” - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckigo - Mińska - Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska -Hallera – Ojca Beyzyma - Blacharska
Od godziny 11:00
Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta
Blacharska – Ojca Beyzyma – Hallera - Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska - Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska - Muchoborska - Traktatowa – Klecińska - Estakada „Gądowianka” – Bystrzycka – Horbaczewskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu (przystanek w kierunku Gądowianki)
Na Ostatnim Groszu - Na Ostatnim Groszu - Estakada „Gądowianka” - Strzegomska - Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska - Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska - Hallera – Ojca Beyzyma - Blacharska
Od godziny 13:30
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Milenijna (dodatkowy przystanek) - Na Ostatnim Groszu - Estakada „Gądowianka” - Strzegomska - Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska - Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska - Hallera – Ojca Beyzyma - Blacharska
Blacharska – Ojca Beyzyma – Hallera - Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska - Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska - Muchoborska - Traktatowa – Klecińska - Estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Od około godziny 14:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 121
Od godziny 7:00
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)
Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (objazd ronda) – pl. Grunwaldzki
Od godziny 9:30
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)
Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Golircka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Nowowiejska – Piastowska - Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki
Od godziny 11:30
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Mydlana – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)
Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Golircka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Reja
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 122
Od godziny 7:00
Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Podwale - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwal – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – Dmowskiego – most Dmowskiego – Długa - Starogroblowa - Popowicka – Milenijna (dodatkowy przystanek) - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Rondo Szomańskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka - Zachodnia - Rybacka - pl. Solidarności – Legnicka –pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna –Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska - Sucha - Joannitów - Dyrekcyjna - Gajowa – Sucha – Dworzec Autobusowy
Od godziny 9:00
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Rondo Szomańskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – Dworzec Świebodzki
Dworzec Świebodzki – Robotnicza – Strzegomska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Od godziny 12:00
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Rondo Szomańskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka - Zachodnia - Rybacka - pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Ślężna – Dyrekcyjna – Gajowa - Sucha – Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Rybacka - Zachodnia – Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 123
Od godziny 7:00
Leśnica – Średzka – Skoczylasa – Rubczaka – Trzmielowicka – Średzka - Wolska –Marszowicka – Główna – Maślicka – Królewiecka – Rondo Królewiecka (przy alei Śląska – realizacja postoju na przystanku nr 18531)
Rondo Królewiecka (przy alei Śląska) – Królewiecka - Maślicka – Główna – Marszowicka – Wolska – Średzka – Trzmielowicka – Rubczaka – Skoczylasa - Leśnica
Od około godziny 13:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 124
Od godziny 7:00
Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Karwińska – Gazowa – pętla Tarnogaj – Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Kamienna - pl. Powstańców Śląskich - Zaporoska - Krucza – Grochowa – Stalowa – Grabiszyńska - Klecińska - estakada Gądowianka - Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska – Hallera – Aleja Pracy Inżynierska – Krucza - Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich - Kamienna - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska – Gazowa – Karwińska - Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Od godziny 9:30
Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta
Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Karwińska – Gazowa – pętla Tarnogaj – Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Kamienna – Ślężna – Petrusewicza
Petrusewicza – Borowska - Kamienna - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska – Gazowa – Karwińska - Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska – Grabiszyńska – nawrót przy Fiołkowej – Grabiszyńska – Klecińska – FAT (przystanek nr 11707)
FAT - Klecińska - estakada Gądowianka - Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Od około godziny 11:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 125
Od godziny 7:00
Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej - Hubska - Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska - Swobodna – Komandorska – Wielka – pl. Hirszfelda - Krucza - Inżynierska - Aleja Pracy - Grabiszyńska – Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka - Krzyki
Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy - Inżynierska - Krucza – pl. Hirszfedla - Wielka – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Joannitów - Sucha – Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska – Brochów
Od godziny 9:30
Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta
Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej - Hubska – Gliniana – Borowska – Sucha – Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy - Sucha – Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska – Brochów
Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta
Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego – Grabiszyńska – nawrót na skrzyżowaniu z Klecińską – FAT (przystanek nr 11712)
FAT - Grabiszyńska – Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka - Krzyki
Od około godziny 11:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 126
Od godziny 7:00
Racławicka – Racławicka - Gajowicka – Hallera - Powstańców Śląskich - Zaporoska – Grabiszyńska – Klecińska - Estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)
Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Klecińska - Grabiszyńska –Hallera - Racławicka - Racławicka (pętla)
Od godziny 9:30
Racławicka – Racławicka - Gajowicka – Hallera – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Klecińska - Estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)
Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Klecińska - Grabiszyńska –Hallera - Racławicka - Racławicka (pętla)
Od godziny 12:00
Racławicka – Racławicka - Gajowicka – Hallera - Powstańców Śląskich - Zaporoska – Grabiszyńska - Klecińska - Estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)
Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Klecińska – Grabiszyńska – Zaporoska – Powstańców Śląskich - Racławicka – Racławicka (pętla)
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 127
Od godziny 7:00
Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna - Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – Dmowskiego – most Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Tęczowa - Szpitalna - Zaporoska – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska
Od godziny 9:30
Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta
Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna - Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny (przystanek w zatoce na ulicy Peronowej)
Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Armii Krajowej - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów
Od godziny 11:40
Kursy celem utrzymania pojazdów po południowej stronie miasta
Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Zachodnia (stacja kolejowa) przystanek nr 10507
Zachodnia (stacja kolejowa) – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Tęczowa – Szpitalna – Zaporoska – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów
Od godziny 13:00
Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Zaporoska - Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Rybacka - Zachodnia - Legnicka – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska - Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Tęczowa - Szpitalna - Zaporoska – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska
Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 128
Od godziny 7:00
Zakrzów – Okulickiego - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Milenijna (dodatkowy przystanek) - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kuźniki
Kuźniki – Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego - Zakrzów
Od godziny 10:15
Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta
Zakrzów – Okulickiego - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10535)
Pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego - Zakrzów
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Kuźniki – Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534)
Pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kuźniki
Od godziny 12:00
Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta
Zakrzów – Okulickiego - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera
Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego - Zakrzów
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Kuźniki – Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Rondo Szomańskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Mosty Warszawskie (przystanek na Wyszyńskiego nr 20724)
Mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kuźniki
Od godziny 13:30
Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta
Zakrzów – Okulickiego - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera
Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego - Zakrzów
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Pilczyce – Lotnicza – Metalowców - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Rondo Szomańskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejheroska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego - most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Mosty Warszawskie (przystanek na Wyszyńskiego nr 20724)
Mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Metalowców – Lotnicza - Pilczyce
Od około godziny 14:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 129
Od godziny 7:00
Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Kuklińskiego - Żmigrodzka – Bałtycka – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna (dodatkowy przystanek) - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Jerzmanowska – Piołunowa – Kaczorowskiego – Brzezińskiego – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Port Lotniczy
Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Brzezińskiego – Kaczorowskiego – Piołunowa - Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka - Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka - most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Kuklińskiego - Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)
Od godziny 9:30
Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta
Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Żmigrodzka – Bałtycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka - Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Brzezińskiego – Kaczorowskiego – Piołunowa - Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka - Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Kwiska (przystanek nr 12304)Kwiska – Legnicka – Małopanewska – Bystrzycka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Jerzmanowska – Piołunowa – Kaczorowskiego – Brzezińskiego – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Port Lotniczy
Od godziny 13:15
Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Kuklińskiego - Żmigrodzka – Bałtycka – Osobowicka – most Milenijny – Popowicka – Wejherowska – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Jerzmanowska – Piołunowa – Kaczorowskiego – Brzezińskiego – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Port Lotniczy
Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Brzezińskiego – Kaczorowskiego – Piołunowa - Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka - Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka - most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Kuklińskiego - Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)
Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 130
Od godziny 7:30
Kursy celem utrzymania pojazdu w rejonie Polanowic
Polanowice - Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka - Osobowice
Osobowice – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka - Kamieńskiego - Polanowice
Kursy celem utrzymania pojazdu w rejonie Psiego Pola
Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Przedwiośnie – Starodębowa – Malwowa - Azaliowa - Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera
Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Przedwiośnie – Starodębowa - Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 131
Od godziny 7:00
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) - Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska – Żmudzka – Litewska
Litewska - Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki
Od godziny 9:30
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska – Żmudzka – Litewska
Litewska - Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Nowowiejska – Piastowska - Rondo Reagana (objazd ronda) – Skłodowskiej-Curie - Reja
Od godziny 11:30
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Mydlana – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska - Żmudzka – Litewska
Litewska – Żmudzka – Kiełczowska - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Reja
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 132
Od godziny 7:00
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza - Strzegomska – Mińska –Stanisławoska - Awicenny - Poczta Polska
Poczta Polska - Awicenny - Stanisławowska – Mińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Księcia Witolda - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Karłowice
Od godziny 10:00
Kursy celem utrzymania pojazdu w części Osiedla Nadodrze
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10535 przy ulicy Podwale)
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Księcia Witolda - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Karłowice
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Poczta Polska – Awicenny – Stanisławowska - Mińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534 pod Akademią Muzyczną)
pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza - Strzegomska – Mińska – Stanisławowska – Awicenny – Poczta Polska
Od godziny 12:15
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski - Strzegomska – Śrubowa - Robotnicza - Strzegomska – Mińska – Stanisławowska – Awicenny – Poczta Polska
Poczta Polska – Awicenny – Stanisławowska - Mińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Karłowice
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 133
Od godziny 9:15
Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta
Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska - Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza
Petrusewicza – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka - Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów
Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta
Auchan - Czekoladowa - Wałbrzyska - Krzycka - Sowia - Skarbowców – Racławicka - Gajowicka – Hallera – Hallera (przystanek nr 11351)
Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Waligórskiego – Krzycka - Wałbrzyska - Czekoladowa - Auchan
Od około godziny 11:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 134
Od godziny 7:00
Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska – Armii Krajowej - Bardzka - Kamienna - pl. Powstańców Śląskich - Zaporoska - Krucza – Grochowa – Stalowa – Grabiszyńska - Klecińska - estakada Gądowianka - Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska – Krucza - Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich - Kamienna - Bardzka - Armii Krajowej - Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Od godziny 9:30
Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta
Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska – Armii Krajowej - Bardzka - Kamienna – Ślężna – Petrusewicza
Petrusewicza – Borowska - Kamienna - Bardzka - Armii Krajowej - Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska – Grabiszyńska – nawrót przy Fiołkowej – Grabiszyńska – Klecińska – FAT (przystanek nr 11707)
FAT - Klecińska - estakada Gądowianka - Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Od około godziny 11:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 136
Od godziny 7:00
Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska - Borowska – Armii Krajowej – Ślężna - Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy – Grabiszyńska - Klecińska - estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)
Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - estakada „Gądowianka” - Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska - Morwowa – Gazowa - Tarnogaj
Od godziny 9:30
Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska - Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Waligórskiego – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska - Klecińska - estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)
Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - estakada „Gądowianka” - Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska - Morwowa – Gazowa - Tarnoga
Od godziny 11:45
Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska - Borowska – Armii Krajowej – Wiśniowa – Hallera - Klecińska - estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)
Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - estakada „Gądowianka” - Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska - Morwowa – Gazowa - Tarnogaj
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 140
Od godziny 7:00
Ślazowa – Ślazowa – Lipska – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – Lipska – Ślazowa – Ślazowa
Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 141
Od godziny 7:30
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego - Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki
Od godziny 9:30
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwadzki
Od godziny 11:30
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Mydlana – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Reja
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 142
Od godziny 7:00
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat - most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice
Karłowice – Żmigrodzka – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – Na Polance – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza - Strzegomska- Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Od godziny 10:00
Kursy celem utrzymania pojazdu w części Osiedla Nadodrze
Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10535 przy ulicy Podwale)
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełly – most Mieszczański - Dubois – Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Karłowice
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534 pod Akademią Muzyczną)
pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Od godziny 12:15
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice
Karłowice – Żmigrodzka - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 144
Od godziny 7:00
Polanowice – Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa - Wojszycka – Wojszycka
Wojszycka – Wojszycka – Waligórskiego – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich - Zaporoska - Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Podwale - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – mostTrzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice
Od godziny 9:45
Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta
Polanowice – Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka -pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Gajowicka – Krucza (przystanek nr 11535)
Krucza – Krucza – Stalowa – Grochowa – Gajowicka - Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała - Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – Grodzka – most Uniwersytecki - Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice
Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta
Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Wiśniowa – Ślężna - Wyścigowa - Wojszycka – Wojszycka
Od godziny 11:45
Karłowice - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa - Wojszycka – Wojszycka
Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka - Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice
Od godziny 13:30
Karłowice - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa - Wojszycka – Wojszycka
Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka - Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice
Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 145
Od godziny 7:00
Sępolno – Mickiewicza - Monte Cassino - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta - Podwale - Dworcowa – Piłsudskiego – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)
Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno
Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 146
Od godziny 7:00
Gaj-pętla - Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Tramwajowa - Dembowskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
Bartoszowice – Bacciarellego Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Dworcowa – Piłsudskiego – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla
Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 148
Od godziny 7:00
Dworcowa – Małachowskiego - Dąbrowskiego - Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Halicka - Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Halicka - Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Kościuszki – Dworcowa – Dworcowa
Od godziny 9:00
pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów) – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska -Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska - Żernicka – Halicka - Małopolska – Złotnicka - Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Halicka – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów)
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 149
Od godziny 7:00
pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Żernicka – Kołobrzeska – Kuźniki
Kuźniki – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Rogowska - Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki
Od godziny 9:45
Kursy celem utrzymania pojazdu w centrum miasta
pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Wzgórze Partyzantów
Wzgórze Partyzantów – Podwale – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Kuźniki – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów)
pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów) – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska – Żernicka – Kołobrzeska - Kuźniki
Od godziny 10:30
Kursy celem utrzymania pojazdu w centrum miasta
pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Renoma
Renoma – Podwale – Świdnicka - Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki
Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta
Kuźniki– Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów)
pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów) – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska – Żernicka – Kołobrzeska - Kuźniki
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 325
Od godziny 7:00
Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej – Bardzka – Hubska - Sucha – Swobodna – Komandorska – Wielka – pl. Hirszfelda - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Grabiszyńska – Solskiego – Wiejska - Ibn Siny Avicenny – Poczta Polska
Poczta Polska – Ibn Siny Avicenny - Wiejska - Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – pl. Hirszfedla - Wielka – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Sucha – Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska – Brochów
Od około godziny 11:30 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 602
Od godziny 7:00
Biskupice Podgórne LG Chem Energy I - BIELANY WROCŁAWSKIE - Karkonoska - Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II
Od około godziny 13:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 609
Od godziny 7:00
Dworzec Świebodzki – Robotnicza - Strzegomska - Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jarnołtowska – Samotworska - Samotwór (pałac)
Samotwór (pałac) – Samotworska - Jarnołtowska – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Dworzec Świebodzki (postój na przystanku nr 10541)
Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 904
Od godziny 7:00
ŁOZINA – BUDZIWOJOWICE – ŁOSICE – SZCZODRE – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera
Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – SZCZODRE – ŁOSICE – BUDZIWOJOWICE – ŁOZINA
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 908
Od godziny 7:00
SZYMANÓW – PSARY - Sułowska – Żmigrodzka – Bałtycka – Most Osobowicki (przystanek na ulicy Osobowickiej)
Most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka - Sułowska – PSARY – SZYMANÓW
Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 911
Od godziny 7:00
Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Szewczenki – WILCZYCE – KIEŁCZÓW
KIEŁCZÓW – WILCZYCE – Szewczenki – Gorlicka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 914
Od godziny 7:00
DOMASZCZYN – SZCZODRE – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera
Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – SZCZODRE – DOMASZCZYN
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 921
Od godziny 7:00
Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Szewczenki – WILCZYCE – KIEŁCZÓW – ŚLIWICE – BRZEZIA ŁĄKA
BRZEZIA ŁĄKA – ŚLIWICE – KIEŁCZÓW - WILCZYCE – Szewczenki – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera
Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 923
Od godziny 7:00
(BRZEZINA – BRZEZINKA ŚREDZKA – PISARZOWICE - ) WILKSZYN – Wilkszyńska – Główna – Maślicka – Królewiecka – Rondo Królewiecka (przy alei Śląska – realizacja postoju na przystanku nr 18531)
Rondo Królewiecka (przy alei Śląska) – Królewiecka – Maślicka - Główna – Wilkszyńska – WILKSZYN (- PISARZOWICE – BRZEZINKA ŚREDZKA – BRZEZINA)
Od około godziny 13:00 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 924
Od godziny 7:00
KAMIEŃ – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera
Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – KAMIEŃ
Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu
Linia 930
Od godziny 7:00
KRZYŻANOWICE – Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka – Most Osobowicki (przystanek na ulicy Osobowickiej)
Most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – KRZYŻANOWICE
UWAGA !!!
Na wszystkich skrzyżowaniach przecinających trasę Maratonu, służby policji będą w miarę możliwości, przy zachowaniu bezpieczeństwa maratończyków, umożliwiały przejazd komunikacji tramwajowej i autobusowej.