wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 21:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Wizja lokalna na pętli w Leśnicy. Przez godzinę nie jeździły tam tramwaje
Na zdjęciu widać napis ważne wroclaw.pl
Na zdjęciu widać napis ważne

Śledczy przeprowadzili dziś wieczorem wizję lokalną w związku z grudniową tragedią na pętli w Leśnicy, kiedy to tramwaj potracił śmiertelnie kobietę. W związku wizją lokalną przez godzinę tramwaje w kierunku Leśnicy dojeżdżały tylko do Pilczyc.

Reklama

Jak w czwartek, 26 stycznia br. po godzinie 19:00 poinformował dyżurny MPK Wrocław - tramwaje na pętle do Leśnicy nie jeździły tylko przez godzinę a w kierunku Leśnicy kursowała zastępcza komunikacja autobusowa. Po godzinie 19:00 wszystko wróciło do normy. 

Tragedia na pętli w Leśnicy. Motorniczej tramwaju postawiono zarzuty. Grozi jej do 5 lat więzienia

Przypomnijmy, że do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek 20 grudnia 2022 r. wieczorem. Motorniczej tramwaju, który potrącił śmiertelnie kobietę na pętli Leśnica, postawiono zarzuty naruszenia zasad bezpieczeństwa ruchu i nieumyślnego doprowadzenia do katastrofy w ruchu lądowym. Grozi jej do 5 lat więzienia. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl