wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. UWAGA! Wieje bardzo silny wiatr! Ciężarówki nie mogą podjechać na wzniesienia. Sytuacja na dolnośląskich drogach [GDDKiA]
Na zdjęciu służby drogowe GDDKiA GDDKiA
Na zdjęciu służby drogowe GDDKiA

Wieje bardzo silny wiatr! Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu informuje, że na niektórych dolnośląskich drogach pojazdy ciężarowe nie mogą podjechać na wzniesienia. Zobaczcie filmy z dolnośląskich tras

Reklama

Wieje bardzo silny wiatr! Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu informuje, że na Drodze Krajowej nr 8 pojazdy ciężarowe nie mogą podjechać na wzniesienia. Stają w poprzek i blokują ruch. Podobna sytuacja jest na Drodze Krajowej nr 35 Wałbrzych - Świdnica.

- Pomimo ciągłego działania sprzętu odśnieżnego, piaskarek i pługów drogi są nieprzejezdne - informuje GDDKiA we Wrocławiu.

Godz. 14.00. Na dk nr 3, odcinek Jelenia Góra - Bolków Pojazd ciężarowy przewrócił się na jezdnię. Droga jest zablokowana. Utrudnienia skończyły sięo godz. 16.30. 

Godz. 17.55. Utrudnienie na dk 35, odcinek Mokrzeszów - Słotwina. Ze względu na złe warunki pogodowe pojazdy ciężarowe nie mogą podjechać na wzniesienia , stają w poprzek drogi i blokują całkowicie ruch , pomimo ciągłego działania sprzętu odśnieżnego , piaskarek i płógów droga jest nieprzejezdna.Droga jest zablokowana.

Godz. 18.40 wszystkie pojazdy zostały usunięte z DK35 odc. Mokrzeszów - Słotwina, na obecną chwilę droga zablokowana z uwagi na pracujący sprzęt, 6 jednostek.

Godz. 20.00 Utrudnienie na dk 8, odcinek Kłodzko- Bardo. Samochód ciężarowy blokuje pas, na miejscu policja kieruje ruchem.

– Wiatr dziś nie odpuszcza! Pojazdy ciężarowe mają najtrudniej. Drogowcy walczą ze skutkami zimy, ale ciężko dogonić wiatr. To, co leżało na polu przewiał na jezdnie – piszą drogowcy na Twitterze.

Policja apeluje o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków na drodze. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl