wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Uwaga, kierowcy! Duże korki na AOW. Co się stało?
Czerwona plansza z białym napisem "Pilne"
Czerwona plansza z białym napisem "Pilne"

W czwartek 21 września ok. godz. 15.30 na AOW między węzłami Wrocław Stadion - Wrocław Północ w kierunku na Warszawę doszło do awarii samochodu ciężarowego. Droga jest częściowo zablokowana, a w rejonie zdarzenia tworzą się korki. Jak długo mogą potrwać utrudnienia w ruchu?

Reklama

Do awarii samochodu ciężarowego na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia doszło w czwartek 21 września ok. godz. 15.30. Zablokowany został prawy pas ruchu. Kierowcy mogą poruszać się lewym pasem i środkowym.

Początkowo Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informowała, że utrudnienia w ruchu potrwają godzinę. O 17.30 podała, że przewidywany czas się przedłużył i blokada jezdni może potrwać jeszcze dwie godziny. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze. Kierowcy, noga z gazu.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl