wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 19°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Drogowcy kilkukrotnie zamkną AOW. Sprawdź utrudnienia w ruchu 15-17 lipca

Maciej Wołodko,
Autostradowa Obwodnica Wrocławia (AOW) fot. GDDKiA
Autostradowa Obwodnica Wrocławia (AOW)

Uwaga na utrudnienia w ruchu na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Od piątku 15 lipca do niedzieli 17 lipca 2022 r. na AOW wymieniane będą uszkodzone przez wiatr tablice drogowskazowe. Kilkukrotnie czasowo wstrzymany zostanie ruch. Sprawdź, kiedy i gdzie należy liczyć się z utrudnieniami na AOW w ten weekend.

Reklama

Na najbliższy weekend zaplanowana została wymiana pięciu tablic drogowskazowych zamontowanych na bramownicachnad Autostradową Obwodnicą Wrocławia A8 oraz montaż pętli indukcyjnych. Wystąpią odcinkowe zwężenia jezdni oraz kilkunastominutowe wstrzymania ruchu – informuje GDDKiA Wrocław.

Tablice zostały uszkodzone przez silny wiatr i potrzebna jest ich wymiana. Prace prowadzone mają być głównie w godzinach nocnych. Wystąpią odcinkowe zwężenia jezdni oraz kilkunastominutowe wstrzymania ruchu.

Utrudnienia w ruchu na AOW od 15 do 17 lipca 2022

W czasie prowadzonych prac odcinkowo wyłączony będzie prawy i środkowy pas ruchu, wystąpią także kilkunastominutowe wstrzymania ruchu.

GDDKiA apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl