wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Śmiertelny wypadek niedaleko Wrocławia. Trzy osoby nie żyją, dwie są ranne
Na grafice napis wypadek na czerwonym tle z policyjnym radiowozem Redakcja www.wroclaw.pl
Na grafice napis wypadek na czerwonym tle z policyjnym radiowozem

W piątkowe popołudnie (13 stycznia 2023 r.) na drodze DW 384 w miejscowości Uciechów pod Dzierżoniowem doszło do śmiertelnego wypadku. Czołowo zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka. Zginęły trzy osoby, dwie są poważnie ranne. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja kieruje ruchem w okolicach Dzierżoniowa.

Reklama

Kierowca oraz dwóch pasażerów osobówki poniosło śmierć na miejscu. Kierowca oraz pasażer pojazdu ciężarowego zostali śmigłowcem przetransportowani do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracuje prokurator.

Na drodze z Wrocławia do Dzierżoniowa w obie strony są utrudnienia, uważajcie w tym miejscu. Przypominamy też, że na drogach panuje wzmożony ruch z uwagi na początek weekendu. Warunki też nie należą do najłatwiejszych, dlatego należy zachować szczególną ostrożność.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl