wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Kolejny śmiertelny wypadek na DK8. Droga między Jordanowem Śląskim a Wrocławiem była zablokowana pięć godzin

Kolejny śmiertelny wypadek na DK8. Droga między Jordanowem Śląskim a Wrocławiem była zablokowana pięć godzin

Maciej Wołodko,

wypadek drogowy, zdjęcie iustracyjne redakcja wroclaw.pl
wypadek drogowy, zdjęcie iustracyjne

Około godziny 13.57 w czwartek 3 listopada na drodze krajowej nr 8, w pobliżu miejscowości Cieszyce, na trasie między Jordanowem Śląskim a Wrocławiem doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. W wypadku zginęła jedna osoba. Droga zablokowana była przez pięć godzin.

Reklama

Śmiertelny wypadek na DK 8

Do wypadku doszło na 101 kilometrze drogi, pomiędzy Jordanowem Śląskim a Wrocławiem, w pobliżu Cieszyc. Ruch samochodów osobowych odbywał się objazdem drogami lokalnymi. Utrudnienia w ruchu trwały ponad pięć godzin. O godzinie 19.19 GDDKiA poinformowała o zakończeniu utrudnień w ruchu.

To drugi tragiczny wypadek na krajowej ósemce tego dnia. Około godziny 7 rano w Lewinie Kłodzkim bus zderzył się z pojazdem ciężarowym. Zginęła jedna osoba, a jedna osoba jest ranna. Droga była zablokowana niemal cały dzień. Po godzinie 19.00 wprowadzono tam ruch wahadłowy. O godz. 19.41 GDDKiA poinformowała o zakończeniu utrudnień w ruchu.

Zobacz, gdzie doszło do wypadku na DK8 koło Cieszyc:

Źródło: GDDKiA

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl