wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

26-27 lutego – naprawa torowiska na ulicy Piłsudskiego przy placu Legionów

W dniach 26-27 lutego 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 5, 11, 15 i 31. Jest to spowodowane naprawą torowiska w ciągu ulicy Piłsudskiego przy placu Legionów (tor od placu Legionów do ulicy Świdnickiej).

Reklama

Tramwaje linii 5

Tramwaje linii 5 w kierunku pętli Księże Małe zostaną skierowane objazdem od placu Legionów przez ulicę Sądową, Podwale i Świdnicką do ulicy Piłsudskiego.

Tramwaje linii 11

Tramwaje linii 11 w kierunku Stadionu Olimpijskiego zostaną skierowane objazdem od placu Legionów przez ulicę Sądową, Krupniczą, Kazimierza Wielkiego do placu Dominikańskiego z pominięciem przystanku „Arkady (Capitol)", „Dworzec Główny” i „Wzgórze Partyzantów”.

Tramwaje linii 15

Tramwaje linii 15 w kierunku Parku Południowego pojadą objazdem od ulicy Kazimierza Wielkiego przez ulicę Widok, Teatralną, Kołłątaja i Peronową z pominięciem przystanków: „Narodowe Forum Muzyki", „pl. Legionów” i „Arkady (Capitol)”.

Tramwaje linii 31

Tramwaje linii 31 w kierunku krańcówki Gaj pojadą objazdem od placu Orląt Lwowskich przez ulicę Podwale i Świdnicką do ulicy Piłsudskiego z pominięciem przystanku „pl. Legionów”.

W kierunku przeciwnym, tramwaje linii 5, 11, 15 i 31 będą kursowały bez zmian przez ulicę Piłsudskiego.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama