wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Komunikacja miejska
  4. Zmiany w komunikacji
  5. 26 sierpnia – remont przejazdu kolejowego na ul. Sołtysowickiej
Zmiany w kursowaniu autobusów w związku z remontem przejazdu kolejowego na ul. Sołtysowickiej / zdjęcie ilustracyjne archiwum www.wroclaw.pl
Zmiany w kursowaniu autobusów w związku z remontem przejazdu kolejowego na ul. Sołtysowickiej / zdjęcie ilustracyjne

W piątek, 26 sierpnia, rozpocznie się remont przejazdu kolejowego na ul. Sołtysowickiej. Pasażerów czekają zmiany kursowaniu autobusów trzech linii. Sprawdź, które autobusy będą kursować innymi trasami i do kiedy potrwają utrudnienia.

Reklama

Autobusy linii 116 zostaną w obu kierunkach skierowane objazdem od ul. Toruńskiej, przez al. Kromera, ul. Krzywoustego i al. Poprzeczną do ul. Sołtysowickiej, z pominięciem przystanków: Berenta, Kasprowicza, pl. Daniłowskiego, Przybyszewskiego, Czajkowskiego, Koszarowa (Szpital), Koszarowa i Sołtysowicka.

Autobusy linii 119 i 246 zostaną w obu kierunkach skierowane objazdem od ul. Sołtysowickiej przez al. Poprzeczną, ulicę Krzywoustego i Czajkowskiego do ul Sołtysowickiej, z pominięciem przystanków Koszarowa i Sołtysowicka.

Remont przejazdu kolejowego potrwa do niedzieli, 28 sierpnia.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl