938
Rozkład jazdy autobusu 938, kierunek: Leśnica
Przystanek Radakowice - Świetlica
Przystanek na życzenie
Słupek: 91606010
Ostatnia aktualizacja:
Linia zmieniona
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 938
938
Łowęcice - Staw
Leśnica
-
(Kościuszki) Przystanek - Lutynia - Kolonia Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Lutynia - Kolonia Czas przejazdu 2'
-
(Kościuszki) Przystanek - Lutynia I Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Lutynia I Czas przejazdu 4'
-
(Kościuszki) Przystanek - Lutynia - StrażSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Lutynia - Straż Czas przejazdu 6'
-
(Innowacyjna) Przystanek - Lutynia Osiedle Ul. WschodniaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Lutynia Osiedle Ul. Wschodnia Czas przejazdu 10'
-
(Innowacyjna) Przystanek - Lutynia Rondo Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Lutynia Rondo Czas przejazdu 13'
-
(Średzka) Przystanek - KrępiceSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Krępice Czas przejazdu 15'
-
(Średzka) Przystanek - Mokrzańska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mokrzańska Czas przejazdu 21'
-
(Średzka) Przystanek - Leśnica - HermesSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Leśnica - Hermes Czas przejazdu 23'
-
(Płońskiego) Przystanek - LeśnicaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Leśnica Czas przejazdu 25'